“Okul Başlıyor” Dergimizin 2. Sayısı Çıkıyor

admin

Edirne Ajans Gazetemizin kültürel hizmetleri arasında yer alan  “ Okul Başlıyor” dergimizin 2.  sayısı  16 Eylül 2013 Pazartesi günü çıkıyor. Yeni yayına girecek dergimizde,  Edirne Valisi Hasan Duruer, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Okul Müdürleri ve eğitim uzmanlarının eğitimle ilgili yazılar ve Yeni Eğitim – Öğretim yılı ile ilgili önemli açıklamaları yer alıyor.

okul_basliyor2

 

Bugüne kadar spor, sosyal ve kültürel amaçlı  dergilerle okuyucularına hizmet sunan Edirne Ajans Medya Gurubu  “Okul Başlıyor” dergisinin yeni sayısı  16 Eylül Pazartesi günü tüm okullara, Öğretmen ve öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

okul_basliyor

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi ENGİN; “Grubumuzun bünyesinde faaliyet gösteren Radyo istasyonumuz RADYO SU 92.2mhz,  EDİRNE AJANS GAZETESİ ve MATBAASI, aynı zamanda Kasım ayında yayına geçecek olan yeni Televizyon kanalımız AJANS TV ile sesli, yazılı ve görsel basında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.  Ayrıca bugüne kadar yayınladığımız SPOR, KIRKPINAR, OKUL BAŞLIYOR, KADINLAR GÜNÜ v.b… dergi yayınlarımız la da okuyucularımızın büyük takdirini topladık. Eğitim ve Öğretime büyük önem veren şirketimiz geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da “OKUL BAŞLIYOR” dergimizi 16 Eylül 2013 Pazartesi günü okuyucuları ile buluşturacağız. Dergimiz tüm okullarımıza, Öğretmen, Öğrenci ve velilerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bu tür kültürel etkinlikleri sürdürmeye devam edeceğiz. 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 57 total views,  2 views today

Next Post

ENGELLİLER UNUTULMAMALI

Ayşekadın semtinde Engelliler Derneği lokalindeki toplantıya katıldım. Bu lokalin önünden her gün binlerce insanımız gelip geçiyor.  Birçoğu oranın ne olduğundan habersiz.   Lokalde bulunan engelli insanlarımız gelip geçen insanlardan ve tüm halkımızdan sevgi ve ilgi bekliyor. Bunun için gelip geçen insanlarımızdan sevgi sözcükleri işitmek istiyor. AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp