“Okul Başlıyor” Dergimizin 6. Sayısı büyük beğeni topladı

admin

Edirne Ajans Medya grubu bünyesinde her yıl  yılda bir kez yayınlanan dergimiz okurları ile buluştu.  Yeni Eğitim- Öğretim yılının başlangıcında yayınlanan  “Okul Başlıyor” dergimiz  başta öğretmen,öğrenci, velilerimiz ve Edirnelilere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

 

Edirne Ajans Medya Grubu Yönetim kurulu başkanı Necmi Engin yaptığı açıklamada, “ Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yer almaya çalıştıklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti, “ 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle her yıl yayınlanan dergimizin 6. Sayısı okurlarımızla buluştu. Dergimizin içeriğinde,  Başta Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Oda Başkanlarımız ve STK temsilcilerimizin yeni Eğitim-Öğretim yılını kutlayan mesajları yer alıyor. Yine Dergimizin içeriğinde Yeni eğitim yılı ile ilgili 18 Eylül 2017 günü düzenlenen törenlere yer verdik.

Bizler eğitime büyük önem veren bir yayın organı olarak aynı çizgide ilerlemeye devam edeceğiz. Medya grubumuzun bünyesinde faaliyet gösteren, Gazetemiz, Radyo istasyonumuz ve Dergi yayınlarımızda Eğitim-Öğretim konusunda her zaman bölgenin sesi olmak için mücadele edeceğiz. Bizi biz yapan, Bize bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ve onun ilkeleri doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz.” Dedi.

Dergimizi elektronik ortamda okumak için linkimiz:  http://www.edirneajans.com/okul-2017-2018-dergi/okul-basliyor-6-sayi.pdf

“Okul Başlıyor” dergimizi beğenen okurlarımız, Edirne Ajans Medya grubunu  sorumlu yayıncılık anlayışından dolayı tebrik etti.

 

 

 164 total views,  2 views today

Next Post

Tetova Üniversitesi'nden ziyaret

Makedonya Tetova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vullnet Ameti ve Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arber Çeliku ile birlikte 19 Eylül 2017 tarihinde Trakya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz ve Dış İlişkiler Danışmanı Prof. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp