“Okul Başlıyor” Dergisi Yayında

admin

Edirne Ajans Medya Grubunun kültürel hizmetleri arasında yer alan  “ Okul Başlıyor” dergisinin 2.  sayısı  16 Eylül Pazartesi okurlarıyla buluşuyor. 2013-20145 Yeni Eğitim-Öretim yılı ile ilgili önemli bilgilerin yer aldığı dergimizin içeriğinde; Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Yeni öğretim yılı ile ilgili mesajı ve haberi,  Edirne Valisi Hasan Duruer, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Okul Müdürleri ve eğitim uzmanlarının eğitimle ilgili yazılar ve Yeni Eğitim – Öğretim yılı ile ilgili önemli açıklamaları yer alıyor.

 

Bugüne kadar spor, sosyal ve kültürel amaçlı  dergilerle okuyucularına hizmet sunan Edirne Ajans Medya Gurubu tarafından yayınlanan  “Okul Başlıyor” dergisinin 2. Sayısı tüm okullara, Öğretmen ve öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

okul_dergisi

Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi ENGİN; “Grubumuzun bünyesinde faaliyet gösteren Radyo istasyonumuz RADYO SU 92.2mhz,  EDİRNE AJANS GAZETESİ ve MATBAASI, aynı zamanda Kasım ayında yayına geçecek olan yeni Televizyon kanalımız AJANS TV ile sesli, yazılı ve görsel basında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

OKUL_dergisi

 

Bugüne kadar yayınladığımız SPOR , KIRKPINAR, OKUL BAŞLIYOR, KADINLAR GÜNÜ v.b… dergi yayınlarımız la da okuyucularımızın büyük takdirini topladık. Eğitim ve Öğretime büyük önem veren şirketimiz geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da “OKUL BAŞLIYOR” dergimizi bugünden itibaren okuyucuları ile buluşturuyoruz. Dergimiz tüm okullarımıza, Öğretmen, Öğrenci ve velilerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bu tür kültürel etkinlikleri sürdürmeye devam edeceğiz. 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 147 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Canım; “Çocuklarımıza ayırdığımız zamanın hesabını iyi yapmalıyız”

Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi  Rıdvan Canım;  2013-2014 Öğretim yılı nedeniyle gazetemize yaptığı açıklamada; Eğitimde yeni bir dönem başlarken ilk ve orta dereceli okullarımız da yıllardan beri olageldiği gibi “sistem arayışları” içinde açılıyor. Kısa bir süre sonra da üniversitelerimiz açılacak.. Milletimize, çocuklarımıza, eğitim-öğretim camiamızın tüm çalışanlarına hayırlı, uğurlu olsun. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp