Okul Hazırlıkları Başladı. Okul Formalarınız hazır

admin

 

 

 

2017-2018 eğitim-öğretim yılı  18 Eylül 2017 Pazartesi günü başlıyor.  İlk dönem 19 Ocak 2018 tarihinde sona ererken, ikinci dönem 5 Şubat 2018’de başlayacak. 8 Haziran 2018 Cuma günü ise 2017-2018 eğitim öğretim yılı sona erecek.  Yeni Eğitim-Öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala Tüm yurtta olduğu gibi Edirne’de de okul hazırlıkları da başladı.

 

 

Edirne merkez ve köylerinin Tüm okul formaları, okul çantalarının satışını yapan Tosun Bebe sahibi Ahmet KANARYA gazetemize yaptığı açıklamada, 18 Eylül 2017 Pazartesi günü başlayacak olan Yeni Eğitim-Öğretim yılı için mağazamız, Edirne merkez ve merkez köylerindeki tüm okul  formalarının satışını yapmaktadır.  Sektörde uzun zamandır faaliyet göstermekteyiz. Biz işimizi severek  ve her geçen gün geliştirerek yapıyoruz.  Bütün okulların kıyafetleri ve çantaları elimizde mevcuttur.

 

Gelip temiz edebilirler. Velilerimizin sormak istediği sorular olabilir. Bizi istedikleri  0284 213 07 75 numaralı telefondan arayabilirler.   Adresimiz: Tahmis Meydanında Bedesten çarşısının hemen altındayız.   Yılın her ayında mağazamızdan okul formalarını ve çantalarını temiz edebilirler. Bu arada Yeni Başlayacak olan Eğitim- Öğretim yılında  Öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize başarılar dileriz.  Ayrıca Tüm Müşterilerimin ve halkımızın Yaklaşan Kurban bayramını şimdiden kutlarız.

 

 156 total views,  2 views today

Next Post

Macaristan'daki çiçek karnavalında Edirne ezgileri

              Edirne Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu; Macaristan’ın Debrecen şehrinde gerçekleştirilen 48. Debrecen Çiçek Karnavalı’na katıldı. Edirne Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun; Edirne’nin ezgilerinden oluşan dans gösterisi ilgiyle izlendi.               Edirne Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Eğitmenleri Gürkan Güzelharcan ile birlikte […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp