Okul Sporları Basketbol Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi.

admin

04-13 Aralık 2017 tarihleri arasında  Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalar, çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

Karşılaşmalar sonunda  Yıldız Erkek 1.Bahçeşehir Koleji 2.Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu 3.Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 4.Mehmet Ruşen Erkut Ortaokulu  Yıldız Kız 1.Bahçeşehir Koleji 2.Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 3.Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu 4.Ş.Ü.Efkan Yıldırım Ortaokulu oldu.Dereceye giren sporculara ve okullara madalya ve kupalarını Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Sayın Zekeriya BAYRAK takdim etti.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

 238 total views,  2 views today

Next Post

İsmail Saymaz’dan ‘Medya’ Dersi

Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz, Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de ‘Medya’ dersi verdi. Gazetecilikten ve günümüz gazeteciliğinden bahseden Saymaz, sosyal medyanın gazeteciliği yeni baştan yenileyeceğini söyledi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise, “Edirne Akademi’ye herkes, gelip fikirlerini, düşüncelerini özgürce söyleyebilecek. Çünkü biz bu ülkenin 80 milyonuyla özgürlükleri, demokrasiyi getirme derdindeyiz. Mücadelemiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp