Okullar 23 Nisan etkinlikleri için son provasını yaptı

admin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama arifesinde okullar son çalışmalarını yaptı. Alper Yazoğlu Ortaokulundaki çalışmada öğrenciler ,bayramda yapacakları gösterinin son hazırlıklarını tamamladı. Yüksel Yeşil İlkokulu öğlecileri ise “ Ulusal Egemenlik” isimli oratoryo çalışmasını gerçekleştirdi.Kutlamalar nedeniyle bazı okullarımızda kermes düzenlendi.

23 nisan - öğrenci-okul-bayram

Bugün yapılacak etkinliklerde ise Saat 10.00 Şehit Asım İlkokulu Bahçesinde kermes düzenlendi. Ayni saatte Söğütlük Kent Ormanında Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından Oryantiring yarışması yapılacak. Karaağaç yatılı Bölge Ortaokulu Çok amaçlı salonunda saat 10.30’da Ulusal Egemenlik konulu Konferans yapılacak. Saat 14-15 arasında Binevler Baca Sosyal Tesisleri önünde Yüksel Yeşil İlkokulu tarafından müzikli dans gösterisi yapılacak. Saat 15.00 ‘de Karaağaç’ta Güzel Sanatlar Fakültesi önünde Mustafa Necati İlkokulu tarafından Suyun Ötesi Ritm Grubu gösterisi sunulacak.


23 nisan - öğrenci-okul-bayram (1) 23 nisan - öğrenci-okul-bayram (2) 23 nisan - öğrenci-okul-bayram (3)

 

 104 total views,  2 views today

Next Post

ÖZELEŞTİRİ GECİKTİRİLMEMELİ

30 Mart seçimi geride kaldı. Seçimi kazananlar kazandı, kaybedenler ise bir dahaki seçime ya kısmet diye köşelerine çekildi. Seçim bitti her şeye paydos diye geçiştirilmemeli özellikle İktidar partisi AKP ve Ana Muhalefet Partisi CHP bu seçimin enine boyuna tartışmasını yapmak zorunda. Zira bu mahalli seçim Edirne’de her iki parti için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp