Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı yapıldı.

admin

Halk Eğitim Merkezi şehit Ressam Hasan Rıza Bey salonunda yapılan toplantıya, Hayat Boyu öğrenme Genel Müdürü Doç.Dr Mustafa Kemal Biçerli, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan Eğitim Denetmenleri Başkanı Adil Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Kozan İlçe belediyelerinden yetkililer, Daire Müdürleri Okul müdürleri ile Muhtarlar katıldı.

Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (1)

Okulların eğitim ve öğretim alanlarının toplum hizmetine açılması, Okul bahçelerinin düzenlenmesi ve ağaçlandırılması, okulların eğitim ve öğretim saatleri dışında, hafta sonlarında ve yaz aylarında dersliklerin, kütüphanelerinin bilgi teknolojileri sınıflarının çok amaçlı salon ve konferans salonlarının, spor salonlarının okul bahçelerinin velilerin ve mahallelinin hizmetine sunulması amaçlanıyor.

Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (2)

Toplantıda söz alan Milli Eğitim Müdürü Özcan. Bu çok amaçlı hizmetin okullardan daha çok yararlanmasının amaçlandığını bu nedenle tüm okullarda bu imkânların değerlendirileceğini söyledi. Yapılan açıklamada Edirne merkez, ilçe ve köylerdeki okullardan yararlanma imkânları Sinevizyon gösteriminde tanıtıldı.

Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı

Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (3) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (4) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (5) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (6) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (7) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (8) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (9) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (10) Okullar Hayat olsun Projesi toplantısı (11)

 

 

 84 total views,  2 views today

Next Post

AK PARTİ'den TANITIM ETKİNLİĞİ

Mahalli seçim çalışmalarına aralıksız devam Eden Ak Parti tanıtım etkinliklerini farklı yöntemlerle sürdürüyor. 9 Şubat Pazar Günü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun da katılımı ile Mimar Sinan Spor Salonunda halk konseri gerçekleştirilecek. Bölgemiz sanatçılarından Klarnet ustası Serkan Çağrı ile yine bölgemiz ses sanatçısı Evrim Kaşıkçı’nun katılacağı bir konser düzenlendi. Pazar günü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp