Ömer Alp Uymaz’ın sünnet düğünü göz kamaştırdı.

admin

Av. Koray ve Arzu Uymaz’ın oğlu Ömer Alp Uymaz Karaağaç yolu üzerindeki Lalezar Tesislerinde göz kamaştıran bir düğünle  erkekliğe ilk adımı attı. Siyasi yönüyle de tanınan ve daha önce Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini yürüten  Av. Koray Uymaz ve eşi Arzu Uymaz davetlilere gece boyunca yakın ilgi gösterdi.

ömer alp uymaz (207)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok seçkin davetlinin katıldığı geceye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ak Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren,  Ak Parti Eski İl Başkanı Av. Müjdat Kahve, Süloğlu Eski Belediye Başkanı Erol Atik, Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. İlhan Toksöz, Edirne İl Milli E   ğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürü Bilgin Özbaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat OCAK, Eski İl Sağlık Müdürü  Uzm.Dr. Hatice GÜL,Edirne Baro Başkanı Av. Özgür Yıldırım,  Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş ÜNER, Edirne Belediye Başkan Vekili Mehmet ÖZÇUHACI, CHP İl Genel Meclis Üyesi Erdal AKGÜN ve Erdoğan TAŞIN,  Margi Şirketler Grubu sahiplerinden Ömer GÜNAYDIN, Özkan Plastik Sahibi işadamı İsmail ÖZKAN, Ak Parti Edirne Kurucularından Recai KOÇAŞLI’nın yanı sıra Edirne siyasetinde önemli rol oynayan bir çok tecrübeli siyasetçi, Kamu Kurum Müdürleri, STK’lılar ve birçok davetli geceye renk kattı…

ömer alp uymaz (33)

 

 

 

 

 

 

 

Geceye Siyasilerden ilk olarak AK Parti Mlv. Adayı Şemsettin Emir Geldi. Yoğun geçen seçim temposu yorgunluğunun Emir’in  üzerinde hiçbir belirtisinin olamaması ve enerjisini davetlilere de yansıtması gözlerden kaçmadı.

ömer alp uymaz (94)

 

 

 

 

 

 

 

Emir’in hemen ardından düğün törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan geldi.

ömer alp uymaz (117)

 

 

 

 

 

 

 

 

Davetlileri selamlayan ve  AK Parti Mlv. Adayı Şemsettin Emir ile aynı masada oturup sohbet eden Gürkan sempatik hareketleri ile davetlilerden tam not aldı.

ömer alp uymaz (132)

 

 

 

 

 

 

 

Gecenin ilerleyen dakikalarında düğün törenine gelen bir başka önemli isim de CHP Edirne Mlv. Adayı Erdin BİRCAN oldu.

ömer alp uymaz (182)

 

 

 

 

 

 

 

Gecenin başlangıcında Ömer Alp Uymaz’ın annesi Arzu Uymaz’ın oğluna  yazdığı şiiri sahneden oğluna okuması hem duygulu anlara neden oldu hem de davetliler tarafından büyük alkış aldı.

 

ömer alp uymaz (52)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anne ve babanın göz kamaştıran şıklığı dikkatlerden kaçmayan detaylar arasında yer aldı. Daha sonra Uymaz çifti gecenin açılışını pistte dans ederek yaptı.  Dansın ardından davetlilerle beraber piste çiftetelli ve  oyun havalarıyla gece boyunca eğlenen UYMAZ çifti  ve  davetlilere gecenin ilerleyen saatlerinde Edirne’li başarılı sanatçı Evrim Kaşıkçı türküleriyle eşlik etti.

ömer alp uymaz (101)

 

 

 

 

 

 

 

ömer alp uymaz (188)

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Ömer Alp Uymaz ve arkadaşları  el ele tutuşup sahneye gelerek ailesiyle birlikte düğün pastasını kesti.Burada  Objektiflere hatıra pozu veren Uymaz çifti ve oğlu, davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı.

ömer alp uymaz (163)

 

 

 

 

 

 

 

ömer alp uymaz (63)

 

 

 

 

 

 

 

 

ömer alp uymaz (164)

 

 

 

 

 

 

 

Gece davetlilerin sahnede coşkulu bir şekilde oynaması ile son buldu.

ömer alp uymaz (150)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 44 total views,  5 views today

Next Post

Edirne'nin 3 Milletvekili Dağılımı belli oldu..

7 Haziran 2015 tarihinde yapılan Genel seçimde Edirne’de  3 milletvekili de belirlenmiş oldu.  Edirne  İL Genelinde toplam 305.817 seçmenden 267.011 kişi sandık başına gitti ve oyların 262.231’i geçerli sayıldı.  21.58 itibarı ile toplam 987 sandıktan  sandıktan 983 sandık açıldı.             Partilere göre oy ve Milletvekili […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp