Ömür Gedik Edirne’de Beykent’lilerle buluştu

admin

Hürriyet gazetesi yazarı, ünlü sanatçı Ömür Gedik, Özel Beykent Koleji’nde hayranlarıyla buluştu.  Okulun konferans salonunda  Özel Beykent Koleji Öğretmen,öğrenci ve velileri ile buluşan Gedik birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

Alkışlar arasında sahneye çıkan Ömür Gedik’i hayranları büyük bir beğeni ile dinledi.

Beykent Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü

Bahattin Erel yaptığı açıklamada; Böylesine güzel ve anlamlı bir günde Öğretmen, öğrenci ve velilerimizi Ömür Gedikle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle tüm kadınlarımızla mutlu bir gün yaşamak istedik. Çok güzel bir gün oldu. Bu tür etkinliklerimiz okulumuzda devam edecektir.”

Edirne’de, Beykent ailesi ile böylesine özel bir günde buluşmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Hürriyet yazarı ve ünlü sanatçı Ömür Gedik; “Edirne’yi çok seviyorum. Edirne’lilerin sıcaklığı çok ayrı bir önem taşır. Bugün burada bizi hayranlarımızla ve Edirnelilerle bir araya getiren Beykent Koleji Yönetimine teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 78 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan, ""Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın"

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk Milleti’nin  tüm imkansızlıklara rağmen büyük bir inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü Kurtuluş Savaşı’nı ve  milletimizin vatan tutkusunu abideleştiren İstiklal Marşı’nın kabul edilmesinin 97. Yılını kutladıklarını belirterek, “Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın. Afrin’de birlik ve beraberliğimiz için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp