Ön Müdahale ve Kurtarma Aracımız hizmete başladı

admin

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü Belediyesi’nin araç parkını genişletmek ve ihtiyacı olan ekipman destekli araçları belediye bünyesine katmaya devam ediyor.

İtfaiye Müdürlüğü’ne alınan ön müdahale ve kurtarma aracında, bir adet kesici ve ayırıcı ekipmanları, bir adet kesici papağan ağzı, üç adet ayırıcı silindir, dar alan kurtarma seti, iki adet temiz hava tüpü, 2 adet ekipman jeneratörü, 300 lt. köpük tankı, bir adet holigan, bir adet yılan ve bir adet köpek yakalama aparatı ile araç üzerinde sabit ve seyyar aydınlatma ekipmanları bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN’in bizzat yerinde incelediği aracın halkımıza hayırlı olmasını dileyerek; “Kullanmayı nasip etmesin ama olmazsa da olmaz araçlardan birini daha araç parkımıza kattık. Trafik kazaları başta olmak üzere diğer tüm olaylarda kullanılmak üzere ön müdahalede bulunacak aracımız, 2009 yılında bu yana aldığımız yirmibeşinci sıfır kilometre araç oldu. Bu gurur Uzunköprü Halkınındır” dedi.

 

 

 

 

 

 

 176 total views,  2 views today

Next Post

İpsala Sınır Kapısında Kuyruk Çilesi

Son Yılların en büyük yoğunluğunu yaşayan İpsala Sınır Kapısında Araç kuyruğu 13 kilometreyi buldu. Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkması nedeniyle, tatilini Yunanistan’da geçirmek isteyenler ile gurbetçi dönüşlerinin aynı zamana denk gelmesi Sınır kapısında 13 kilometreye ulaşan kuyruk çilesine neden oldu.  Geçtiğimiz hafta sonu akşam saatlerinde 6 ila 7 km […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp