Önce Dövdüler, Sonra Gasp Ettiler

admin

Edirne’nin Keşan ilçesinde bir büfeye giren kar maskeli ve bıçaklı iki hırsız, büfe sahibini darp ettikten sonra cebindeki ve yazar kasada bulunan bin lirayı alarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre, Keşan merkeze bağlı Kurtuluş Caddesi Mehmet Gemici Cennet Bahçesi önünde büfeye gelen yüzleri kar maskeli 2 kişi, işyeri sahibi Selçuk Ağaoğlu’na bıçak çekerek kasa ve üzerindeki paraları istedi. Bu sırada Ağaoğlu, hırsızlara üzerinde para olmadığı söyledi. Bunun üzerine Ağaoğlu’nu darp ve tehdit ederek etkisi hale getiren hırsızlar, cebinde bulunan yaklaşık bin lira ile kasada bulunan demir paraları alarak kayıplara karıştı.

Selçuk Ağaoğlu’nun ihbarı üzerine büfeye gelen polis ekipleri, şüphelilerin plakası alınamayan otomobile binerek Tekirdağ’ın Malkara ilçesi yönüne kaçtığını belirledi.

Parası gasp edilen işyeri sahibi Selçuk Ağaoğlu, “Kar maskeli 2 kişi içeri girdi. Yüzlerini göremedim, beni de darp ettiler. Birinde bıçak gördüm. Diğeri kasaya saldırdı. Ben parayı cebimden verdim. Kasada az bir miktar vardı. Onu da aldılar ve kaçtılar” dedi.

İfadesinin ardından ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ağaoğlu tedaviye alındı. Polis ekipleri olaydan sonra kayıplara karışan iki şahsı yakalamak üzere geniş çaplı araştırma başlatırken, darp edilen ve Keşan Devlet Hastanesi’ne götürülen Selçuk Ağaoğlu, burada yapılan tedavisinin ardından taburcu oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı

.

 366 total views,  2 views today

Next Post

Meriç” Köy Minibüsleri İle İlgili Karar Geri Alınmalı”

Edirne İli Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneğinde Köy Minibüslerinin şehir dışında durdurulması ile ilgili  olarak  bir basın toplantısı düzenlendi.       Merkez ve ilçelere bağlı 30 köy muhtarının katıldığı toplantıda konuşan Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği Yönetim Kurulu  Başkanı Edirne Merkez  İskender Köy Muhtarı  Cevat Meriç alınan karara tepki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp