Orestiada’da Türklerin uğrak yeri Mır Mır Restaurant

admin

Orestiada’da Türklerin uğrak yeri Mır Mır Restaurant (3)

 

 

 

 

 

 

Edirne’ye 20 Km mesafedeki Yunanistan’ın Orestiada Kasabasındaki Mır Mır Restoran Türklerin ikinci adresi oldu. Her gün Türk müşterilerini ile dolan Restaurantta fiyatların makul düzeyde olması Edirne’den gelen müşterilerin ilgisini çekiyor. Restaurant sahibi Yorgo Nuris ( Yusuf) işyerinde Edirne’den gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktan mutlu olduğunu belirterek; “Türkiye’den gelen misafirlerimize özenle seçilmiş malzemelerden hazırlanan Yunan yemeklerini tattırmak için Mır Mır’a bekliyoruz dedi. İşyerinde taze balık, karides, kalamar dolması, chille soslu ahtapot, her türden meze çeşitleri benzersiz salataları müşterileşirimize sunuyoruz. Hizmet eden garsonlarımızın sıcakkanlılığı ve hizmeti müşterilerimizi memnun etmektedir.

Orestiada’da Türklerin uğrak yeri Mır Mır Restaurant (1)

 

 

 

 

 

 

 

Lokantamızda fiyatlarımız çok uygundur. Lokantamızda her pazartesi günü akşamı canlı müzik yapılmaktadır. Gelen müşteriler için araç park alanı sorun değildir. Lokantamızda temiz ve hijyen ortamda müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.  Türkiye’den gelen müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz,  Lokantamız Orestiada’nın merkezindedir” dedi.

Orestiada’da Türklerin uğrak yeri Mır Mır Restaurant (2)

 21 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Gürkan, şehit aileleri ve gazilerle birlikteydi

              Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Şehit Aileleri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği’nin başkanları  üyeleri ve aileleriyle iftarda bir araya geldi. Acar Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Hakan İşcan, Selçuk Çakır, Çiğdem Gegeoğlu, Edirne Şehit […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp