Orhan Çakırlar Mahalleleri Karış Karış Ziyaret Ediyor

admin

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler doğrultusunda mahalle gezilerine durmaksızın devam ediyor..

orhan çakırlar

Abdurrahman Mahallesini ziyaret eden Çakırlar “Halkımızın büyük tevecühü ve coşkusu ile karşılanmıştır. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi Edirne belediyesini alacak ve halkımıza gerekli hizmet sunulacaktır. Mahalle ve köylerimizden partimize gelerek bizlere destek sözü veriyorlar. Ben ve ekibim halkımızla bir araya gelerek onlara Edirne için yapacağımız işleri anlatıyoruz ve halkımızın sorunlarını dinliyoruz. Ben kendim adına hiçbir şey istemiyorum. Sizler oylarınızı kendiniz için vereceksiniz.

orhan çakırlar (3)

“Seçime çok az bir zaman kaldı ve yapılan anketler, halkımızın bize olan güvenini gösteriyor. Allah’ın izniyle 30 Mart’ta bu işin biteceğine inanıyoruz ve bu yolda güvenle, azimle yürüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sık sık halkımızla bir araya gelmek için bu tür geziler düzenliyoruz. Bu gezilerimizde halkımıza ilimizin sorunlarını, mahallelerimizin sorunlarını anlatıyoruz ve bu sorunları çözmek için bütün gayretimizle çalışacağız.


orhan çakırlar (1) orhan çakırlar (2)
orhan çakırlar (4) orhan çakırlar (6) orhan çakırlarkpk

 

 

 190 total views,  2 views today

Next Post

Eren Demokrat Partiden İstifa Etti

Mehmet Eren Demokrat Partiden istifası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ;” 25 yıldır mensubu olmaktan gurur duyduğum Demokrat Parti’ nin (Doğru Yol Partisi) 2008 yılından bugüne kadar yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile istifa ederek ayrılıyoruz. Bu kararı almamdaki sebep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp