Orhan Sarı’ya veda yemeği

admin

Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü  Orhan Sarı’nın kendi memleketi Çorum’a tayininin çıkması nedeniyle mesai arkadaşları tarafından Lalezar’da veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Edirne Ticaret Borsası adına Meclis Başkanı Fedai Canım, Borsa Yönetim kurulu Üyesi Eray Karaca, Mustafa Göktaş,  S.S. Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Havsa Kaymakamı  Yunus Ataman, Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ramis Özgen, İl Kültür ve Turizm Müdürü  Ahmet HACIOĞLU, Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz,  İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Yusuf Yörük, Uzunköprü Ticaret Borsası Başkanı Egemen Aslan, Ticaret Borsası Başkanları ve Meclis Başkanları, Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Şube Müdürleri ve Sarı’nın Mesai arkadaşları katıldı.

 

 

 

 

 

 

Burada bir konuşma yapan Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, 5 YILA yakın görev yaptığım Edirne ilinden Çorum’a tayinim çıktığından, değerli mesai arkadaşlarımın bana düzenlemiş olduğu veda programı için teşekkür ederim. Edirne’yi çok sevdim, insanlarını çok sevdim, hizmet anlayışını bir aşkla yürüttük. Her zaman Edirne benim için özel olacak. Gitsem bile Edirne’nin hizmetindeyim. Tüm tanıyan tanımayana hakkımı helal ediyorum, sizlerde hakkınızı helal edin. Allah ısmarladık.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Kürsü’de bir konuşma yapan Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne’nin Orhan Sarı gibi bir İl müdürüne sahip olması büyük bir kazanımdır. Kendisini Edirne Halkı ve çiftçimiz asla unutmayacaktır. Edirne Çiftçisine büyük emekler vermiş Orhan Sarı beye yeni görev yerinde başarılar dilerim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Konuşmaların ardından gecenin anısına Orhan Sarı’ya Edirne Valisi Günay Özdemir, ve STK Temsilcileri tarafından hatıra olarak hediyeler verilip, gecenin anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı’nın kendi memleketi Çorum’a tayininin çıkması nedeniyle gazetemize Edirne Ticaret Borsası adına açıklama yapan Borsa Meclis Başkanı Fedai Canım, “Edirne Gıda Tarım il Müdürlüğü görevinde 5 yıl görev yapan sayın Orhan Sarı’nın tayininin çıkması dolayısıyla, Edirne’miz Tarım ve Hayvancılığına yapmış olduğu katkılarından dolayı ETB olarak teşekkür ediyoruz, yeni görevinde başarılar dileriz .” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Edirne Valisi Günay Özdemir,  Ak Parti Edirne Milletvekili ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’e veda ziyaretinde bulundu.

 515 total views,  2 views today

Next Post

Altun, “Küçük Esnaf ve Sanatkar Memleketin kılcal damarlarıdır.”

Edirne İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun yaptığı açıklamada, “Bütün Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de Ahilik haftası etkinliklerinin devam ettiğini, 700 yıllık Ahilik kültürünün tanıtılması, esnaf ve Sanatkârlar ile bunların teşkilatlarında yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması için Gümrük ve Ticaret Bakanı ve İl Müdürlüklerinin yoğun bir çalışma içersinde olduğunu ifade ederek sözlerine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp