Ormancılardan Tarihi Lezzetler İçin Teşekkür

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Birleşmiş Milletler Biyolojik Çeşitlilik ve Ekosistem Hizmetleri Hükümetler arası Platformu (IPBES) ‘’2. Genel Kurulu ve Bölge Danışma Toplantıları kapsamında 7-14 Aralık 2013 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen etkinliklere verdiği desteklerden dolayı Arslanzade Arif Meriç adına şirket Genel Koordinatörü Recep Dural’a Teşekkür Belgesi Verildi.

Orman Bakanlığı Fotoraf-arslanzade

Edirne tanıtı ile ilgili çalışmalara sürekli destek sağlayan Arslanzade Firması Birleşmiş Miller Çevre toplantısına Edirne’yi tanıtan standa Edirne’mizin tarihi lezzetlerinden badem ezmesi, kallavi kurabiyesi, deva-i misk helvası ve kavala kurabiyesi ikram ettiler. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Edirne Şube Müdürü İsmail Dağlı tarafından gönderilen belgede Etkinliklerimizde yapmış olduğunuz katkılardan dolayı kurumumuz adına teşekkür ediyoruz dendi.

Arslanzade Üretim Tesislerini Ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanlığı Edirne Şube Personeli İsmail Tüysüz ve Ahmet Ovalı Arslanzade Genel Koordinatörü Recep Dural Teşekkür Belgesini sundu. Recep Dural yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.


Orman Bakanlığı Fotoraf-arslanzade (1)

 

 320 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Beykent Okullari’nda IB Diploma Programı Danışmanliık Ziyareti Gerçekleşti.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Beykent Okulları, öğrencilerine yeni ufuklar açmayı ve öğrencilerini iyi yetişmiş başarılı bireyler olarak mezun etmeyi hedefleyen bir eğitim kurumu olarak eğitim alanındaki faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. 2011-2012 eğitim döneminde Uluslarası Bakalorya Organizasyonu’na başvurarak lise düzeyinde çalışmaları başlatılan Diploma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp