ORMANKIRAN “ her zaman sporcularımıza destek olacağız”

admin

MEHMET ORMANKIRAN            9 Nisanda başlayacak olan Süloğlu Futbol Turnuvası hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran; Sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdığını onun için ilçemizde Futbol Turnuvası tertipleyerek gençlerimiz arasında sporla barışı sağlamak istediklerini belirterek; Turnuvamıza 24 takım 6 gurup halinde dostça mücadele edecek. Futbol sahamız var gelecek sezon için amacımız bir amatör kulübümüzün ilçemizi temsil etmesi. Kaymakamımızın ve ilçemizdeki meslek kuruluşlarımızın ve belediyemizin de katkıları ile gençlerimiz arasında sporun yaygınlaşmasana katkı yapacağız. Böylece köyler ve sporcular arasında centilmenliği dostluğu pekiştireceğiz. Maçları izlemek için gelen Süloğlulu ve köylerimizden gelenler birbiri ile dostluklarını arttıracaklar. Böylece Süloğlu ilçemizi gelen konuklara tanıtmış olacağız.  Bu turnuvadan esnaflarımız da yararlanacak” dedi.

İslam dini için kutsal aylar olan üç aylara girildiğini bu kutsal günlerin ülkemize ve İslam âlemine huzur barış ve dostluk getirmesini dilerim.  Dün gece Regaip kandilimiz kutlandı. İnsanlarımız camileri doldurup dua ettiler. Bu dostlukların sonsuza dek devam etmesini kardeşliğin tüm ülkemize hâkim olmasını diliyorum. Dostluğun gelişmesi için en önemli etkinliklerin başında da spor gelmektedir.  Futbol turnuvası süresince tüm sporcularımıza başarılar dilerim. Maçların centilmence geçmesini temenni ediyorum. Halkımızın mübarek üç aylarını kutluyorum” dedi.

 

 

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

SEZEN, polis teşkilatının 171. yılını kutladı

              AK Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 10 Nisan 1845 yılında kurulan ve o gün den bu yana huzurlu ve güvenli bir Türkiye hedefiyle ülkenin dört bir tarafında büyük bir özveri ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp