Ormankıran mazbatasını alarak göreve başladı

admin

Rakiplerine fark atarak, Süloğlu Belediye Başkanlığını kazanan CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Ormankıran mazbatasını alarak göreve başladı. Ormankıran’ın mazbatasını alması sonrası yapılan törene Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt, Belediye Meclisi Üyeleri ile İl Genel Meclisi Üyesi  ve çok sayıda partili katıldı.

mehmetormankıran

Burada bir konuşma yapan Süloğlu Belediye Başkanı Ormankıran; “ Seçim sona erdi seçimden önce aday olan arkadaşlarımız ile  aramızdan geçmiş olan konuşmaları seçim ortamında söylenen sözler olarak kabul ediyorum. O günler geride kaldı.

mehmetormankıran (1)

BEN HERKESİN BELEDİYE BAŞKANIYIM

Tüm Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte İlçemizin gelişmesi daha modern hale gelmesi için el birliği ile çalışacağız.

mehmetormankıran (3)

Ben belediye başkanlığı görevimi devraldığım andan itibaren parti rozetimi çıkardım. Bundan böyle bana oy veren veya vermeyen tüm hemşerilerimin belediye başkanıyım. Bu seçimi dostluk ve kardeşliğin kazandığı inancındayım. Sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneğini vermek amacındayız. Seçim çalışmaları süresince bana destek veren tüm partili arkadaşlarıma kadın kollarındaki arkadaşlarıma  teşekkür ediyorum. Bu arada bana oyunu vermeyen Süloğlulu hemşerilerimin de hizmetinde olduğumu belirtmek isterim. Halkımıza eşit oranda hizmeti esas alacağız.Sosyal demokrat belediyeciliğin ana hedefi de budur” dedi.

mehmetormankıran (2)
mehmetormankıran (4) mehmetormankıran (5) mehmetormankıran (6) mehmetormankıran (7) mehmetormankıran (8) mehmetormankıran (9) mehmetormankıran (10)

 

 

 

 83 total views,  2 views today

Next Post

Özcan’dan 10 Nisan Polis Günü kutlaması…

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan 10 Nisan Polis Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak Polis Günü’nü kutladı. Özcan’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle; “İlçemizde ve ülkemizde vatandaşın huzurunu ve güvenini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 169.yıldönümü nedeniyle tüm emniyet mensuplarımızın Polis Günü’nü kutluyor. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. İlçemizde de polis teşkilatımızla işbirliği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp