Ormankıran mazbatasını alıp göreve başladı

admin

30 Mart pazar günü yapılan belediye başkanlığı seçimlerinde, CHP’den Süloğlu belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Ormankıran  mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Görev alma törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP İl başkanı ve yöneticileri parti üyeleri ile vatandaşlar katıldı. teslim töreninde konuşan Süloğlu Belediye Başkanı Ormankıran şunları kaydetti; “ Süloğlu halkının desteği ile belediye başkanı seçilmiş bulunuyorum. Halkımın vermiş olduğunuz desteğe gönülden teşekkür ederim. Ben ve belediye meclis üyesi arkadaşlarıma gösterdiğiniz desteğin, samimiyetin farkındayız ve vermiş olduğunuz görevin sorumluluğunu biliyoruz.

MEHMET ORMANKIRAN-MAZBATA

Ben Süloğlu Belediye Başkanı olarak, daha önce sizlere belirttiğim gibi; bize oy veren oy vermeyen tüm Süloğlu halkının başkanı olacağım sözümün arkasındayım. Bizlerin Süloğlu halkı olarak amacımız aynı; ilçemizi her geçen gün bir adım daha öteye ileriye taşımak. Bu konuda tüm destek ve fikirlere açık olduğumuzu bütün samimiyetimle belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle saygı ve sevgilerimi sunar, Süloğlu halkımız için güzel günler temenni ederim.

MEHMET ORMANKIRAN-MAZBATA (1)

 

 68 total views,  2 views today

Next Post

Özcan, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclis Üyeleri mazbatalarını aldılar.

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Keşan Belediye Başkanlığı’na 3.dönem için yeniden seçilen Mehmet Özcan ile 25 Belediye Meclis Üyesi ve 5 İl Genel Meclis Üyesi 4 Nisan 2014 Cuma günü Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar. Keşan Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve saat 10.30 sırasında başlayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp