Ormankıran “ramazan ayı süresince halkımıza dondurma ikram edeceğiz”

admin

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran Gazetemize açıklamalarda bulundu. Ormankıran; açıklamasında ”Ramazan dolayısıyla hem eski, hemde yeni camimizde Ramazan Ayı boyunca teravi namazı çıkışında halkın günün yorgunluğunu atması için  dondurma ikramımız olacaktır.Bu mübarek  ay içerisinde İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini gezmek için turlar düzenleyeceğiz. Elimizden geldiği kadar bu tür etkinliklere katılan insanlarımıza yardımcı olup günün yorgunluğunu ve stresini atmak için biz Süloğlu Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız.çıkışında katılan herkese bir ay boyunca dondurma ikramızda da her hangi bir kısıtlamamız yok.

MEHMET ORMANKIRAN

 

 

 

 

 

 

 

Halkımız İstanbul veya daha değişik yerleri gezmeyi istiyorsa onların istekleri doğrultusunda hareket edip, onları istedikleri yerlere götüreceğiz. Tarihi ve kültürel yerleri görmelerini sağlayacağız.

Yeni parkımızın yapımında emeği geçen bütün herkese teşekkür etmek istiyorum. Bunun devamı olarak ana caddemizde önümüzdeki yıl yapmayı planladığımız bir çalışma daha olacak.

HALKA VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRİYORUZ          

30 Mart 2014 seçimlerinde halkımıza bir söz vermiştik. Önce insan. İnsanların rahatça yaşayabilecekleri ortamlar hazırlayacağız demiştik. Onun için elimizden geldiği kadar bu konuda da verdiğim sözlerin sonuna kadar arkasında durup halkımızın en ufağından en büyüğüne kadar rahat ve ferah ortamda yaşamaları için elimizden geleni yapacağız.

Caddede insanların daha rahat gezebilecekleri, yürüyebilecekleri gibi esnafın dükkânlarının önlerine daha çekici bir görünüm getireceğiz. Işıklandırmaları yapacağız. Caddeyi biraz daha yeşillendirmiş olacağız. Düşüncelerimiz doğrultusunda yolu tek taraflı yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda zaten Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’da bize yardımcı olacağına dair söz verdi. Biz elimizden geldiği kadar katkı yaparak ana caddemizi daha güzel bir şekle sokmaya uğraşacağız “Dedi.

 

 

 

 118 total views,  2 views today

Next Post

Girgin, “ siyasilerin gündeminde işçiler yok”

7 Haziran seçimleri sonrası açıklama yapan  Türk İş’e  bağlı Teksif Sendikası Edirne Şubesi Başkanı Şaban Girgin, siyasi partilerin ana gündeminde, halka vaatlerinde   işçilerin  hakları   ve sendikalaşma sorunlarının bulunmadığını  çalışma barışı için  bunun zorunlu olduğunu  belirterek; “Siyasi partilerimizin programlarını dikkate aldığımızda çalışma hayatına yönelik bu konuda sorunları çözecek  hiç bir madde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp