ORMANKIRAN “şehitlerimize allah’tan rahmet dilerim”

admin

Son iki gün içinde iki şehidini toprağa veren Edirne halkının her kesimi teröre lanet okuyor. Bir an önce terörün son bulmasını istiyor.

Bu konuda tepkilerini dile getiren Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, “ Havsa Necatiye köyünden olan üç çocuk babası Cengiz Şahin’in  teröre kurban gitmesi  tüm halkımızı mateme boğdu.

MEHMET ORMANKIRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şehidimizin cenaze törenine katılmak isteyen vatandaşlarımızı Belediye otobüslerimizle Necatiye köyüne götürerek şehidimizin cenaze törenine katılmalarını sağladık.

Aradan bir gün geçti, bu kez bir başka şehit haberi aldığımızda acımız bir kat daha arttı.  İstanbul’da görev yapan trafik denetimi sırasında nasıl olduğu belli olmayan bir nedenle ağır yaralanan daha sonra tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Meriç ilçemize bağlı Kavaklı köyünden iki çocuk babası Ahmet Nair’ın  şahadeti acımıza acı kattı.

Şehidimizin cenaze törenine katılmak, acılarını paylaşmak isteyen vatandaşlarımızı da kendi araçlarımıza Kavaklı köyünde yapılan cenaze törenine ulaştırdık.

Dileğimiz böyle şehit cenaze törenleri olmasın, ülkemize huzur gelsin. Her iki şehidimize de Allah’tan rahmet acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

 

 

 109 total views,  2 views today

Next Post

Şehit polisimizi son yolculuğuna uğurladık

1 Mayıs’ta, denetim görevi yaptığı sırada yere düşerek kafasını çarptığı söylenen ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Fatih Nair,  Meriç ilçesi Kavaklı köyünde son yolculuğuna uğurlandı. Kavaklı köyü böylece ikinci şehidini toprağa verdi.                 Bir mayıs günü İstanbul Çatalca ilçesinin Şair Necmettin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp