Özay Yönetiminin Moral Gecesi

admin

Yapılan secimde üç dönem Ticaret Borsası yönetiminde bulunan Mustafa Yardımcı yönetiminden görevi devralmayı başaran ve seçimin galibi olan Özay Öztürk ve yönetimi. Bu başarısını Lalezar’da düzenledikleri moral gecesi ile kutladı.

Moral gecesine T. Borsasının yeni yöneticilerinin yanı sıra T.Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, Genel Müdürü Adnan Tekçe, Ziraat Odası Başkanı Atilla Yorulmaz ve yönetim Kurulu Üyeleri, Demokratik kitle örgütü temsilcileri, Borsa üyeleri ile diğer davetliler katıldı.

Gecede masaları tek tek dolaşarak kendisine destek verdikleri için tüm katılımcılara teşekkür eden Özay Öztürk,  burada yaptığı kısa konuşmasında kendine oy veren ve vermeyen tüm üyelere teşekkür etti.

Görevinin öneminin bilincinde olduğunu belirten Öztürk” Seçim sona erdi bundan böyle el ele verip Borsamızda daha iyi hizmet yarışına gireceğiz, Kurumlarımızla barışı el ele vermeyi ön planda tutacağız. Bu amaçla yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte meslek kuruluşlarımızı, Odalarımızı ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı vereceğim. Zaman, kuruluşlarımızın bir biri ile sürtüşme kavga etme zamanı değil, Edirne için ortak hizmet sunma zamanıdır” dedi

DSC_6072DSC_6096
DSC_6077

 

 95 total views,  2 views today

Next Post

Esnaflara İthalat Ve İhracat Eğitimi Verildi

Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında Bulgaristan “Nessebar ve Edirne’de Sanatkârlar Gösteri Merkezi” isimli projesi kapsamında Bulgaristan Nessebar şehrinde faaliyet gösteren sanatkârlar ve Edirne İlinde faaliyet gösteren sanatkarların katılımları ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda eğitim toplantısı düzenlendi. Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp