Özbaş Ailesinin acı günü

admin

ÖZBAŞ ailesinin büyük çınarı, Edirne Küçük Sanayi Sitesi Esnafı ve kurucu Üyelerinden  Şerafettin Özbaş (79), vefat  etti.

Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Birol Özbaş’ın babası, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürü Bilgin Özbaş’ın amcası, Radyo AK’ın sahibi Ali Kutlu’nun Kayınpederi olan Yeniimaret mahallesi eşraflarından Şerafettin Özbaş’ın vefatı sevenlerini üzdü.

Merhum Özbaş için 2. Beyazıt Camiinde düzenlene cenaze törenine, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Edirne Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ruhi Takındı, Edirne İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev, 1.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Erol Özçakır, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, MHP Edirne Milletvekili Adayı Hakan Özkan, Edirne Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özçuhacı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi Başkanı Ahmet İsmailoğlu, Emekli Astsubaylar Derneği Edirne Şubesi Başkanı Aydın BİLDİŞ, Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar, Edirne Esnaf Kefalet Kooperatifi eski Başkanı İsmail Bodur, Edirne Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri, STK ve oda yöneticileri, Sanayi Sitesi esnafı, Özbaş ailesinin eş, dost ve yakınları katıldı.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra merhumun cenazesi Bademlik mezarlığına defnedildi. Edirne Ajans ailesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 323 total views,  8 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi’nin 74 yaşındaki “DELİKANLI” öğrencisi

Emekli Ziraat Mühendisi, 74 yaşındaki Hayati Fidan, tüm sınav aşamalarını başarıyla tamamlayarak Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nü kazandı. Azmi, başarısı, bilgeliği ve yaşama olan bağlılığıyla tüm gençlere örnek olan, aynı zamanda Trakya Üniversitesi Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda görevli Dr. Öğr. Üyesi Ridade Öztürk’ün babası olan 74 yaşındaki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp