Özcan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

admin

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, engellilerin karşılaştıkları sorunların çözülüp çözülmediğine ilişkin muhasebe yapmak bakımından büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek ‘’Engelli insanlarımızın en büyük handikapı sosyal yeteneklerinin kaybıdır. Hepimizin yakınında, çevresinde, eşi dostu akrabası, engelli insanlarımız mevcuttur. Önce kişi olarak biz sosyalleşmesinde yardımcı olmalıyız sonra sivil toplum örgütleri, dernekler ve devlet.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, engellerin ortadan kaldırılması için bir milat olmasını diliyor, tüm engelli vatandaşlarımıza rahat, huzurlu, sağlıklı günler temenni ediyorum.”dedi.

 187 total views,  2 views today

Next Post

“Yüreklerdeki engelleri aşalım; özgürlüğe yol verelim”

Edirne Belediye Başkan Recep Gürkan, engelli vatandaşların da bu dünyada, bu ülkede, bu kentte yaşayan her birey gibi kimseye muhtaç olmadan hayatlarını devam ettirebilmelerinin en temel insan haklarından biri olduğunu belirterek, “Yeter ki, yüreklerdeki engelleri aşayım; özgürlüğe yol verelim. Hep birlikte Engelsiz Kent Edirne için çalışmaya devam edelim” dedi. Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp