Özcan Ankara’da 2 projenin imza törenine katıldı

admin

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü Ankara’da TANAP (Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi) Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları 2.Hibe Çağrısı İmza Töreni’ne katıldı.

Bu programlar çerçevesinde Keşan Belediyesi’nin onaylanan iki projenin imza töreni de gerçekleştirildi.

JW Marriot Hotel’de gerçekleşen törende Özcan, Saros Yapay Resif Projesi kapsamında Saros Körfezi’ne batırılacak uçak için uçak batığı projesi ve GÜNEKAB projesi kapsamında çöpleri taşıyacak treyler araç projesi için düzenlenen törene katılarak imzalamayı gerçekleştirdi.

Projenin biri 490 bin TL, biri de 700 bin TL şeklinde % 95 hibe olarak kabul edilmişti.

Özcan’ın Ankara’da imza töreni dışında Keşan Belediyesi’nin bazı işleri için de görüşmelerde bulunacağı belirtilerek Özcan’ın Ankara’da bulunduğu süre içerisinde Keşan Belediye Başkanlığı’na Meclis Üyesi Ercan Ersoylu vekalet edecek.

 

 91 total views,  2 views today

Next Post

Arda Bati; üçüncülük kürsüsünde

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kurtdereli Mehmet Pehlivan anısına düzenlenen 59’uncu Geleneksel Kurtdereli Güreşleri’ne katılan Edirne Belediyesi Güreşçisi Arda Bati Teşvik-1’de üçüncülüğü göğüsledi. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, başarılı güreşçiyi alnından öperek kutladı. Merkez Karesi ilçesi Kurtdere Mahallesi’nde düzenlenen güreşlerde bin 500 pehlivan ve 77 başpehlivan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp