Özcan: “Biz para dağıtmadık.”, “Hepinizin belediye başkanıyım”

admin

30 mart 2014 Pazar günü yapılan Yerel Yönetim Seçimleri’nin ardından üçüncü kez Keşan Belediye Başkanı seçilen Mehmet Özcan, 4 Nisan 2014 Cuma günü mazbatasını aldıktan sonra, belediyeye giderek, ustalık dönemi çalışmalarına başladı.

keşan belediye başkanı mehmet özcan (3)

Özcan ve belediye meclis üyeleri, saat 13.30 sırasında CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda toplandı. Daha sonra aralarında CHP Edirne İl Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Koyuncu ve kalabalık bir toplulukla Keşan Belediyesi’ne hareket etti. Özcan ve CHP’lilere ismet İnönü Caddesi boyunca vatandaşlar tarafından sevgi gösterisinde bulunuldu. Mehmet Özcan ve beraberindekiler Keşan Belediyesi önünde de personel ve vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı.

keşan belediye başkanı mehmet özcan

KOYUNCU: BİZE GÜVENMEYE DEVAM EDİN

Belediye girişindeki törende ilk olarak konuşan Koyuncu, Özcan’ın üçüncü kez Keşan Belediyesi’nde göreve geldiğini belirterek “Bir seçim süreci geçirdik ve Keşan halkı her gece bizimle, sokak sokak, mahalle mahalle dolaştı. Emeğinize ve bize verdiğiniz değere aynı şekilde karşılık vereceğimize emin olun. Sizler bize güveniniz, destek verdiniz. Güvenmeye de devam edin. Keşan için en iyisini ve en doğru olanı yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

keşan belediye başkanı mehmet özcan (2)

Koyuncu, Keşan’da önceki dönemlerde emeği geçen tüm Belediye başkanları, Belediye meclis üyelerine ve Keşan halkına da teşekkür etti.

keşan belediye başkanı mehmet özcan (4)

 

DEĞİRMENDERELİ: ÖZCAN, USTALIĞIN EN GÜZEL ESERLERİNİ VERMEYE DEVAM EDECEK

Koyuncu’nun ardından konuşan Kemal Değirmendereli de, 30 Mart’ta Keşan’da aydınlık yüzlerle yeni bir tarih yazıldığını söyleyerek, bu başarının kökeninde Rasim Ergene, Metin Çırpan, Mehmet Gemici gibi isimlerin ardından, 3. kez Belediye Başkanı seçilen Mehmet Özcan’ın olduğunu belirterek “Sevgili başkanımız, ustalığın ustalığını yapacak ve en güzel hizmetleri vermeye devam edecektir. Keşan’da her türlü baskıya rağmen cumhuriyet değerlerine, aydınlık Türkiye’nin geleceğine sahip çıkmaya devam edilecek.” şeklinde konuştu.

keşan belediye başkanı mehmet özcan (1)

ÖZCAN: HERKESE EŞİT HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Törende son olarak konuşan Mehmet Özcan, kendisini 3’üncü kez Keşan Belediye Başkanlığı’na layık gören herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasına, “Tüm Keşanlılara minnet ve sevgilerimi sunuyorum. Daha önce de yaptığımız gibi, Keşan’daki herkesi Keşanlı olarak görmeye ve herkese eşit hizmet vermeye devam edeceğiz. Mazbatamı aldım, o ana kadar Cumhuriyet Halk Partiliydim, şu an hala Cumhuriyet Halk Partiliyim ama aynı zamanda hepinizin belediye başkanıyım. Bana oy vermeyenlerin de belediye başkanıyım, bunu herkes idrak etsin.” Dedi.

keşan belediye başkanı mehmet özcan (5)

“GÖNÜLDEN VERİLEN OYLARLA SEÇİLMEK İSTEDİK”

Konuşmasının devamında göreve geldiği günden bu yana 3 yerel, 2 genel seçim tecrübesi yaşadıklarını belirten Özcan, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Yarıştığımız partilerle olan ilişkilerimiz arkadaşça, dostça devam edecek. Ancak, bizim bir farkımız var. Biz seçimlerde para dağıtmadık. Biz, parayla değil gönülden verilen oylarla seçilmek istedik. ” şeklinde konuştu. “Artık çalışma zamanı. Görevimize ve icraatlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu defa daha büyük çalışmalara imza atacağız.” diyen Özcan, Belediye kapısının her zaman herkese açık olduğunu, Keşan için artık daha büyük bir gayretle çalışacaklarını belirtti. Mehmet Özcan konuşmasını, “Bir kez daha söylüyorum, tüm Keşan’ın Belediye Başkanıyım.” Diyerek tamamladı

mehmet özcan - keşan (3)

KIRMIZI HALILAR DÖŞENDİ, YOLLARINA GÜL DÖKÜLDÜ

Konuşmanın ardından, Özcan üçüncü kez Keşan Belediye başkanlığı makamına geçti. Her katta belediye personeli tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Mehmet Özcan’ın makam girişine kırmızı halılar döşendiği ve yollarına güller döküldüğü görüldü. Özcan daha sonra makamında Değirmendereli, Bozkurt ve Koyuncu ile birlikte tebrikleri kabul etti.

mehmet özcan - keşan mehmet özcan - keşan (1) mehmet özcan - keşan (2)
mehmet özcan - keşan (4) mehmet özcan - keşan (5)

 

 113 total views,  2 views today

Next Post

Yıldırım "Halkın adalete,olan güveninin sarsılması vahim sonuçlar doğurur”

Avukatlar günü nedeniyle Atatürk Anıtı önünde bir tören düzenlendi. Buradaki törene Bölge İdare Mahkemesinden Mehmet Gökpınar ve Edirne Barosu avukatları katıldı. Saygı Duruşu ,ardından Edirne Bandosu eşliğinde İstiklal marşı okundu. Edirne Barosu Başkanı Av. Özgür Yıldırım Anıta çelenk sundu.   Bulgaristan Haskova Barosuna bağlı 15 avukat törene katıldı. Haskova Barosu Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp