ÖZCAN, mezbahada vatandaşlarla bayramlaştı

admin

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-5

 

 

 

 

 

 

 

Kurban Bayramı’nın 1.Günü 12 Eylül 2016 Pazartesi günü sabahı Bayram namazını Paşayiğit Mahallesi Camii’nde kılan  ve daha sonra Keşan Mezbahası’na  giden Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan, burada vatandaşlarla bayramlaştı.

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik ve Veteriner İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım ile birlikte mezbahaya gelen Özcan burada Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necmi Kaymaz’la görüştü ve onlarla bayramlaştı.

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Özcan, Mezbaha Yönetim Kurulu Odası’ndaki bayramlaşmanın ardından, küçükbaş hayvanların kesildiği ve büyükbaş hayvanların bulunduğu alana geçerek burada vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-6

 

 

 

 

 

 

 

 

Özcan, burada yaptığı açıklamada tüm herkesin bayramını kutlayarak,”Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şehir merkezlerinde kesilen kurbanları ve kanları oluşturduğu görüntüleri televizyon ekranlarından izleyeceğiz. İlçemizde böyle görüntüler olmadığından dol ayı mutluyuz. Bu bayramda 250 adet kesim gerçekleşmesini bekliyoruz. Keşan Ticaret Borsası’nın işlettiği mezbahamızda son derece modern bir şekilde gerçekleşen kesimlerle halkımız kurbanlarını kesiyorlar.” Dedi.

Kurbanlarını kestirmek için bekleyen vatandaşlara da Keşan Ticaret Borsası ikram tarafından kahvaltı ikram edildi.

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-7

 

 

 

 

 

 

ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-1

 

 

 

 

 

 
ozcan-mezbahada-vatandaslarla-bayramlasti-3

 80 total views,  2 views today

Next Post

Orta Avrupa’ya bayram gezisi

                9 Günlük Kurban Bayramı Tatilini fırsat bilen gezi âşıkları Sedan Turizm’in düzenlediği Orta Avrupa gezine çıktı. Aynı zamanda gezi esnasında oralarda bulunan Türklerle de bayramlaşma imkanı bulacaklarını belirten Sedan Turizm yetkilisi Burak Zeren; Kurban Bayramı tatili nedeni ile 9 günlük Orta Avrupa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp