Özcan’dan 1 Mayıs açıklaması

admin

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 1 Mayıs İşçi –Emekçi Birlik ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Özcan’ın mesajı şöyle;

“Savaşsız, sömürüsüz, barış içinde bir dünya kurma özlemi ve hedefiyle, birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramını en derin duygularımla kutlarım. Eşit, özgür ve kardeşçe bir dünya kurulana kadar, bu mücadelenin devam edeceğine inancımın tam olduğunu belirtir, savaşsız sömürüsüz bir dünya barışının sağlanmasında işçi sınıfının büyük önemi olduğunun altını çizmek isterim.

MEHMET ÖZCAN

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde de işçi ve emekçi kardeşlerimiz, çeşitli nedenlerle maalesef birçok ciddi sorunla karşı karşıyadır. İşçi ve emekçilerin yaşadığı zorluklar ile sorunların aşılması yönünde daha gayretli olunması gerektiği de bir gerçekliktir. Bizlerin de tüm uğraşlarının bu yönde olduğunun ve üzerinde hassasiyetle durduğumuzun bilinmesini isterim.

1 Mayıs dolayısıyla, görev sırasında hayatını kaybetmiş, iş kazası geçirerek hayatlarının çeşitli dönemlerinde kalıcı ya da geçici sıkıntı yaşamış çalışanlarımızı saygı ile anarım.

1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle, alın terini, emeğini, insanımıza hizmet için harcayan, her türlü fedakarlığı gösteren tüm emekçilerimizi kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir gelecek dilerim.”

 

 

 

 124 total views,  2 views today

Next Post

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun

            Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yayınladığı mesajda, tüm işçi ve emekçilerin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajında şunları kaydetti: “1 Mayıs, bir ülkenin ekonomisinin gelişmesinde emek sahibi olan işçilerin haklarını arama […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp