Özçuhacı Edirne Belediye Başkan Vekili

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Yurt dışında olması nedeniyle yerini CHP Belediye Meclis Üyesi Özel Pen Plastik Alüminyum Doğrama Tic Ltd Şti. Firması sahibi Edirne’nin başarılı işadamı Mehmet Özçuhacı’ya emanet etti. Özçuhacı’nın Edirne Belediye Başkan Vekilliğini üstlenmesi sevenleri ve arkadaşları tarafından memnuniyetle karşılandı.

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret

Özçuhacı’nın Belediye Başkan Vekilliği görevi nedeniyle kendisine çiçek gönderenlerin, telefonla tebrik edenlerin yanında Belediye Başkanlığına gelerek kutlayanlarla da oldu.

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (1)

Başkan Vekili Mehmet Özçuhacı’yı ilk ziyaret edenler arasında, Babası Hasan Özçuhacı, ağbisi ve yengesi, İş ortağı Mehmet Uzel ve eşi, Rek-pa Firma yetkilisi Hakan bey, Özel Pen Plastik Alüminyum Doğrama Tic Ltd Şti. yönetici ve çalışanları, Tadım Restoran işyeri sahibi Adem Kalkan ve eşi, İş adamı Hasan Tuna ve bir çok kişi yer aldı.

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (4)

Edirne’nin sevilen restauran işletmecisi Kalkan, Mehmet Özçuhacı’nın Belediye Başkanlığına vekâlet etmesini memnuniyetle karşıladığını belirterek, mesleğinde başarılı bir işadamı olan arkadaşı Mehmet Özçuhacı’nın Belediye Başkanlığına vekâleti görevinin yanı sıra Belediye Meclis üyeliğinde ve komisyonlarda da Edirne için çok yararlı hizmetler yapacağına inandığını söyledi.

 

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (3)

Mehmet Özçuhacı’yı  belediye Başkanlığına vekalet ettiği  gün boyunca, bir kesimi bayanlardan oluşan çok sayıda vatandaş ziyaret ederek kutladı.

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (2)

mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (5) mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (6) mehmet özçuhacı belediye başkaqn vekili-ziyaret (7)

 

 

 

 

 191 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlululara Müzik Ziyafeti

Uyarı: Bu Haber izin alınmadan herhangi bir gazete ve internet sitesinde kaynak gösterilse dahi yayınlanamaz. Edirne Valiliğince organize edilen Şumnu Günleri Etkinlikleri nedeniyle Edirne’ye gelen Bulgaristan’ın Şumnu Kültür Evi Halkoyunları Ekibi ile Edirne Belediyesi tarafından organize edilen 4. Bando ve Ciğer festivaline katılan Romanya Bando Ekibi Süloğlu İlçesinde gösteri sundu. Buradaki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp