Özçuhacı milletvekillerine başarı dileklerini sundu

admin

İşadamı Özel Pen firması Sahibi ve CHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özçuhacı seçim sonrası yaptığı açıklamada, Edirne’ de huzurlu ve ülkede örnek olacak bir seçim dönemi yaşandığını ve halkın iradesinin sandıkta ortaya çıktığını belirterek şunları kaydetti; “ Edirne’de huzur içinde seçim gerçekleştirilip halkın siyasi tercihinin ortaya çıkmasında biz de Belediye Meclisi olarak da mutluluk duyduk, elimizden geldiğince yardımcı olduk. Aslında Edirne’ye yakışan da budur. Bu arada CHP bu milletvekili seçimlerinde %54 oy alarak Türkiye genelinde on sırada yer alarak,  iyi bir grafik çizdi. Böylece bir kez daha CHP’nin başarısı tescillenmiş oldu.

MEHMET ÖZÇUHACI AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

Seçim döneminde tüm milletvekili aday adaylarımız da büyük efor sarfettiler. Her zaman çalışmanın karşılığı alınamıyor. Seçim bu, birileri kazanacak bazıları kaybedecek.

BEN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM

Ben bu seçimi kazanana da kaybedene de tebrikle yaklaşmak istiyorum.

Her siyasetçi başarılı olmayı amaçlar bazen bu arzulanan başarı sağlanamıyor, istenilen sonuç alınamıyor. Bu siyasetin doğasında var, yöntemi böyle işliyor.

Ben buradan Edirne’den milletvekili olan Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu  ve Şemsettin Emir’ başarıları  nedeniyle i  canı gönülden kutlamak istiyorum. Milletvekillerimizle birlikte Edirne’ye hizmette el ele verecek ve yararlı hizmetler sunacağımıza inanıyorum.” Dedi.

 

 

 

 108 total views,  5 views today

Next Post

Temel İlk Yardım Eğitimlerini Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN’in denetiminde Edirne İl Sağlık Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan “Temel İlk Yardım Eğitimleri“ protokol gereğince; İlimizde yatılı öğrencilerin bulunduğu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ait öğrenci yetiştiren okullarda hizmet veren öğretmen ve belletmenlere Temel İlk Yardımın önemini ve bilincini yerleştirmek amacıyla eğitim verildi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp