ÖZDEMİR; “rahmetli meslektaşımı rahmetle anıyorum”

admin

ÖZDEMİR; “rahmetli meslektaşımı rahmetle anıyorum”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi  Günay Özdemir, rahmetli Edirne Valisi  Fahri Yücel’in 12. Ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “ Her  idarecinin en büyük amacı; öncelikle vatanına milletine ve görev yaptığı illere yaptığı hizmetlerle anılmaktır. Görevi başında vefat eden Rahmetli meslektaşım Vali Fahri Yücel’in eğitimden kültüre, turizmden kırsal kalkınmaya kadar,  düşünce ve fikirleri ile hayata geçirdiği projelerle Edirne’nin çehresini değiştirmiştir.

Serhat şehri Edirne’de 2000-2004 yılları arasında görev yapan meslektaşım Fahri Yücel’in devrettiği bu hizmet bayrağını bu güne taşıyan meslektaşlarıma da teşekkür ederek bu güzel kente layıkıyla hizmet etmenin bizimde en büyük hedefimiz olduğunu bir kez daha ifade ediyorum.

Yaptığı hizmetleri ve dostluğunu unutmayan, hala gönüllerinde sevgi ve saygısını koruyan, her zaman hayır dualar ile kendisini rahmetle anan vefakâr Edirnelilere de ayrıca teşekkür ediyorum.

Edirne için yılmadan çalışan değerli meslektaşım Fahri Yücel’i vefatının 12.ci yıldönümünde rahmetle anarak, başta ailesi olmak üzere tüm Edirnelilere başsağlığı diliyorum.

 

 93 total views,  2 views today

Next Post

Vali Günay ÖZDEMİR; "yabancı öğrencilere sahip çıkmalıyız"

                Edirne Valisi Günay Özdemir, Hırvatistan, Polonya, Hindistan, Belçika, Yunanistan, Arnavutluk’tan gelen ve ülkelerinde Türkoloji Bölümü okuyan öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen etkinliğe katıldı.                 Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı’nın desteğiyle Edirne Mimar Sinan Vakfı’nın yürüttüğü, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp