Özdöl” Nerede Olursa Olsun Yapılan Hukuksuzluğa Karşıyız”

admin

CHP Edirne İl Başkanı Teoman Özdöl, CHP Edirne İl Örgütü olarak, Türkiye’nin neresinde olursa olsun CHP’lilere ve halka yapılan her türlü hukuksuzluğa karşı durarak halkın sesi ve nefesi olmaya devam edeceklerini bildirdi.”Silivri’ye Özgürlük”…

CHP Edirne İl Başkanı Teoman Özdöl, CHP Edirne İl Örgütü olarak, Türkiye‘nin neresinde olursa olsun CHP’lilere ve halka yapılan her türlü hukuksuzluğa karşı durarak halkın sesi ve nefesi olmaya devam edeceklerini bildirdi.

Özdöl, yaptığı yazılı açıklamada, Parti Genel Merkezi’nin oluşturduğu

“Silivri’ye Özgürlük Konvoyu” etkinliği kapsamında ilçe örgütlerinin de katılımıyla tutuklu CHP milletvekillerine destek olmak için Silivri’ye gittiklerini belirtti.

CHP milletvekillerine yönelik tutuklamaların yanlış olduğunu savunan Özdöl,

“CHP Edirne İl Örgütü, Türkiye‘nin neresinde olursa olsun, CHP’lilere ve halkımıza yapılan her türlü hukuksuzluğa karşı durarak halkın sesi ve nefesi olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 140 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Barosu Başkanı AV. Özgür Yıldırım'dan AGD'YE İade-i Ziyaret

Edirne Barosu Başkanı Av. Özgür Yıldırım, Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette AGD Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş ve bazı yöneticiler de hazır bulundu. Anadolu Gençlik Derneği’nin çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini belirten Av. Özgür Yıldırım, AGD hizmet binasını da çok beğendiğini söyledi. AGD Edirne Şube Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp