ÖZDÖL”BEN DEĞİL BİZ MERKEZLİ YÖNETİM”

admin

IMG_1268 Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneğinde Basın toplantısı düzenleyen CHP Edirne  Belediye Başkanı aday adayı Teoman Özdöl,ben yerine biz  merkezli bir yönetimden yana olduklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta. Edirne Belediye Başkan aday adaylığı için  CHP Edirne İl Başkanlığı görevinden istifa eden Av Teoman Özdöl,  bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında özgeçmişini CHP’de  siyasi faaliyetlerini  ve kültürel etkinlikleri  hakkında bilgi veren Özdöl “ Biz uzun süre hizmet edip bir dönem daha seçilmek isteyenlerin aksine insanlarımızın yeni yüzlere ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Edirne seçmeni yıllardır gördüğü yüzleri “ben” merkezli yöneticileri istemiyor. Bunun dikkate alarak Belediye Başkanı aday adayı olmak için görevimden istifa ettim.

Ekibimizle Edirne’nin mevcut sorunlarını çözeceğimize inanıyoruz. Edirne’miz her türlü güzellikleri içinde barındıran bir il.

Bu güzellikleri ortaya çıkaracak usta ellere ihtiyaç var.

Türkiye ve Edirne’de iktidar yürüyüşümüz kesinlikle rant odaklı çıkar çevrelerine pirim veren biçimde olmayacak. Edirne Belediyesi’nde  ben merkezli  siyaset yerine  biz merkezli  siyaset gelecek” dedi

 180 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Beykent Öğrencileri SBS Başarılarında Geleneği Bozmadı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8 Haziran’da yapılan SBS sonuçlarına göre Özel Edirne Beykent Ortaokulu öğrencileri yine başarılı sonuçlar elde etti. İl sıralamasına göre ilk 55 içine giren Beykent Ortaokulu’nun öğrencileri; Musacan BERBER            40. Berkut GÖKMEN             46. Övgü Güneş VARLIK      51. Göksu TARTAR                 53. Ahmet Cem ALEMDAR 54. olarak Beykent Ortaokulu’nun […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp