ÖZDÖL”KIZILAY SİYASETE ALET OLMAMALI”

admin

AW000095

İl  Merkezinde  düzenlenen basın toplantısında  bir soruyu yanıtlayan CHP Edirne İl Başkanı Avukat Teoman Özdöl,   bir süre önce Kızılay Edirne Şubesi’ne Genel Merkez tarafından  yeni bir yönetim atanmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada , “Kızılay’a  yapılan bu bir siyasi hamledir. Kızılay’ı kendi başına bıraksınlar” değerlendirmesinde bulundu.
Kızılay Edirne Şube Başkanı Avukat Metin Kıray’ın görevden alınıp yerine Edirneli İşadamı Kadir Çakay başkanlığında yeni bir yönetimin atanmasının yankıları sürüyor. CHP İl Başkanı Özdöl, yeni yönetimin AKP’li isimlerden oluştuğuna dikkat çekerek şu açıklamaları yaptı:
“Kızılay Edirne Şubesi’ne AKP’li bir kadronun atanması tamamen siyasi bir hamledir. Biz buradan siyasi iktidardan Kızılay’ı rahat bırakmalarını politik amaçlarla kullanmamasını  istiyoruz. Kızılay’ı kendi başına bırakılmalı. Bırakın ki muhtaç insanlara ayrım gözetmeden  yardım eden bir kuruluş olma özelliğini korusun  siyasete alet edilmesin.”

 84 total views,  5 views today

Next Post

MÜEZZİNOĞLU”MİS SABUNUNA YASAKLAMA YOK”

         MÜEZZİNOĞLU: MİS MEYVE SABUNU ÜRETİMİNE YASAKLAMA GETİRİLMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanan Özay Öztürk ve ekibinin Ankara temasları kapsamında Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyareti sırasında mis meyve sabunu üretimine getirilmesi planlanan düzenleme de gündeme geldi. Ziyaret esnasında konuyla ilgili düşüncelerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp