Özel çocuklara özel mezuniyet

admin

 

Özel çocuklara özel mezuniyet (3)

 

 

 

 

 

 

 

Mezuniyet Törenleri birbiri ardına yapılıyor. Yıllarca dökülen emeklerin karşılığı yılsonunda düzenlenen mezuniyet törenleri ile öğrencilere mezuniyet belgeleri veriliyor. Edirne Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde mezun öğrenciler için Hilly Otel’de mezuniyet töreni düzenlendi.Törene Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Battal Kanbay,Şube Müdürleri Mustafa Taştekin,Yüksel Yazıcı , Okul Müdürü Osman Dönmez,Okul Müdür Yardımcıları  Tuncer Beller, Mehmet Tatar, Öğretmenler, veliler, öğrenciler katıldı.4+4+4 sistemi ile 201-2013 yılında bu okula kaydolan öğrenciler bu yıl mezun oldular.

Özel çocuklara özel mezuniyet (2)

 

 

 

 

 

 

Mezun olan 21 öğrenci bu yıl düzenlenen mezuniyet töreni ile diplomalarını aldılar.Keplerini havaya fırlatarak sevinçlerini dile getirdiler.Buradan mezun olan öğrenciler Engelli Memur  alımında sınavsız kuraya dahil ediliyorlar.Okul Müdürü Osman Dönmez; Bu okulun ilk mezunlarının verilmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek;Çocukların yetişmesinde emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.Anne ve babalara şükranlarını sunarak ,çocuklarının bundan sonraki hayatlarında başarılı olmalarını diledi.Törende yaş kütüğüne birlikte plaket çakıldı.

Özel çocuklara özel mezuniyet (1)

 

 

 

Özel çocuklara özel mezuniyet (4)

 

 

 

 

 

Özel çocuklara özel mezuniyet (5)

 114 total views,  2 views today

Next Post

‘Sağlık ağızda başlar’ özel çocuklara ücretsiz diş taraması

Ses-Sizsiniz Spor Kulübü T.C. Sağlık Bakanlığı Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi ile birlikte kulüp bünyesindeki sporcularına özel çocuklarına ücretsiz diş taraması ve tedavisinden geçirdi.                   Ses-Sizsiniz Spor Kulübü Başkanı İlknur ACAR’ ın yaptığı açıklamada ‘Kulüp olarak sporcularımızın her türlü ihtiyaçlarında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp