Özel Edirne Beykent Fen Lisesi, üçüncü DOESEF “Araştırma Projeleri Yarışması” Türkiye Finalinde Mühendislik Alanında Teşvik ödülü aldı.

admin

Üçüncü DOESEF “Araştırma Projeleri Yarışması” Türkiye finalinde Edirne Özel Beykent Fen Lisesi öğrencileri Gülhan Cansu ŞEN ve Atalay GÜNERLİ ile Proje Danışman öğretmeni Özgür KOÇAK, Mühendislik alanında katıldıkları “Öğreten Kutu” Projesi ile 3. DOESEF “Araştırma Projeleri Yarışması” Türkiye finalinde Teşvik ödülü aldılar.

Özel Edirne Beykent Fen Lisesi, üçüncü DOESEF “Araştırma Projeleri Yarışması

İzmir Üniversitesi ve İzmir Özel Fatih Koleji’nin ortaklaşa düzenlediği, üçüncü DOESEF “Araştırma Projeleri Yarışması” Türkiye finalinde 41 ilden 450 projenin yarıştığı ve 106 projenin finalist olarak katıldığı proje yarışmasında, Edirne Özel Beykent Fen Lisesi öğrencileri Gülhan Cansu ŞEN ve Atalay GÜNERLİ ile Proje Danışman öğretmenleri Özgür KOÇAK, hazırlamış oldukları “Öğreten Kutu” Projesi ile TÜBİTAK’ta aldıkları ikincilik ödülünden sonra bu yarışmada da “Teşvik” ödülü alarak başarılarına bir yenisini daha eklediler.

 

 120 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Nikâh Salonu’nda, Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı. Çok sayıda davetlinin katıldığı nikâh törenine, Zehra Kamer ile Alper Gökalp çiftinin nikahını Belediye Başkanı Recep GÜRKAN kıydı. Gürkan, evlenme cüzdanını Zehra Kamer Gökalp’e vererek “her gününüzün bugünkü gibi mutlu ve sağlıklı geçmesini dilerim” dedi. Yeni […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp