Özel Edirne Beykent İlkokulu 2013-2014 Eğitim Yılına “Merhaba” Dedi

admin

Özel Edirne Beykent İlkokulu, ağustos ayı planlama ve seminer döneminin ardından 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılına anaokulu ve 1. sınıf öğrencileri ile “merhaba” dedi.

 

DSCN0049

Özel Edirne Beykent İlkokulu Müdürü Özkan Birer yaptığı açılış konuşmasında; öğrencisi, öğretmeni, yöneticisi ve velisi ile birlikte, birlik ve beraberlik içinde, yeni bir öğretim yılına daha başlamanın sevinci, heyecanını yaşadıklarını belirterek,öğretmenlerin eğitimin temel unsuru ve manevi mimarı olduğunu vurguladı.

DSCN0069

 

Özel Edirne Beykent İlkokulu idaresi, öğretmenleri ve çalışanları olarak yarınımızın teminatı çocuklarımızın bu dönemlerini en iyi, en güvenli, en başarılı şekilde geçirmeleri için eğitim – öğretim yılına teknolojik yönden de zirveye ulaşmış olarak başladıklarını da sözlerine ekleyen Okul Müdürü Özkan Birer’in konuşmasının ardından ilk ders zili öğrenciler için çaldı.

DSCN0045

 

 373 total views,  2 views today

Next Post

CHP 90 YAŞINDA

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bu yana varlığını sürdürebilen tek siyasi parti Atatürk’ün kurulmasında önderlik ettiği CHP’dir. Cumhuriyetin ilanından hemen sonra, savaşın yaralarının sarıldığı bir dönemde 9 Eylül 1930 günü temeli atılan, bugünkü  ana Muhalefet Partisi CHP ilk olarak; “ Halk Fırkası” adıyla kurulur. 1924 yılında adının başına ;“ Cumhuriyet” sözcüğü eklenir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp