Özel Edirne Fatih Ortaokulu Ankara’da yapılacak Türkiye Final Sergisine seçildi

admin

TÜBİTAK ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaokullar arasında düzenlediği 9.Bu Benim Eserim Proje Yarışmasında Özel Edirne Fatih Ortaokulu Ankara’da yapılacak Türkiye Final Sergisine seçildi.

Özel Edirne Fatih Ortaokulu sergi

Özel Edirne Fatih Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Emir ÖZDEMİR ve danışmalığını Fen Bilimleri Öğretmeni Özcan CEYHAN’ ın yaptığı “Kemerini Bağla, Hayata Bağlan!” isimli proje İstanbul Bölge sergisi sonucunda, Ankara’da yapılacak final sergisine katılmaya layık görüldü. Türkiye genelinde 42 bin 494 proje başvurusu yapılan yarışmada, projeler çeşitli elemelere tabi tutulmuş ve son olarak 12 ayrı bölge sergisinde seçilen projeler yoluna devam etmek üzere sergilendi.

Özel Edirne Fatih Ortaokulu sergi (2)

Bu Benim Eserim İstanbul Bölge Sergisi Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezinde 8–10 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bölge Sergisi, Avrupa Bölgesi (İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ) ve Asya Bölgesi (İstanbul, Düzce, Kocaeli, Sakarya) olmak üzere iki bölgeden oluşmuş olup, başlangıçta 12 bin 494 proje elemelerle 8–10 Nisan 2014 tarihleri arasında 128 proje ile İstanbul Bölge Sergisi’nde sergilenmeye layık görüldü.

6–8 Mayıs 2014 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Bu Benim Eserim Proje Yarışması Türkiye finalleri için 13 proje finalde İstanbul Bölgesini temsil etmeye hak kazandı.


Özel Edirne Fatih Ortaokulu sergi (1)
Özel Edirne Fatih Ortaokulu sergi (3)

 

 

 266 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Başkanı Başsağlığı Diledi

Mehzilahir Mahallesi Taşköprü Sokak’ta yaşanan üzücü olayda Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 2 polis memurumuzun yaralandığını ve olay yerinde kalp krizi geçirmesi sonucu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ertan Nezihi Turan’ın şehit düştüğünü üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım Mehzilahir Mahallesi Taşköprü Sokak’ta yaşanan üzücü olayda Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 2 polis memurumuzun […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp