Özel Eğitim ve Öğretim Kurum Temsilcileri bir arada

admin

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Keşan ilçemizde, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen istişare toplantısı kapsamında; özel eğitim ve  öğretim kurumları temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemal Soytürk, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Sevtap Engin, özel eğitim ve öğretim kurumlarının temsilcileri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, yaptığı konuşmada, “Bu toplantıda, İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile özel sektör yöneticileri olarak birlikte alacağımız kararlarla, birlikte yapacağımız çalışmalarla, eksikliklerimizi tamamlayarak eğitim camiasına daha büyük hizmetler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “İnsana yapılan yatırım, ülkeyi büyütecek en hızlı yatırım olacaktır. En iyi mirasın da eğitim olduğunu söylemek gerekir” dedi.

Toplantı, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

 124 total views,  2 views today

Next Post

“Kadınlarımız, evladını korur gibi vatanı korudu”

Global Girişimcilik Haftası Rol Model Kadın Girişimci Buluşmaları Konferansı’nda katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Kurtuluş Savaşı’nda cepheye mermi taşıyan kadınlarımız evladını korur gibi vatanını korudu. Kurtuluş Savaşı’nın mimarı oldu, Kurtuluş Savaşı’nı başarıdan başarıya taşıdı” dedi. Global Girişimcilik Haftası Rol Model Kadın Girişimci Buluşmaları Konferansı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp