Özel Ekol Hastanesi 6. Yılını Kutladı

admin

      Bölgemizin en önemli ve donanımlı  özel hastanesi olan Ekol  Hastanesi kuruluşunun 6. Yılını  Margi Hotel Balo Salonunda düzenlenen  gecede    coşku ile kutladı. Kutlama töreninde yapılan konuşmalarda Ekol Hastanesinde  bir yılda  300 bin poliklinik ile  beş bin ameliyat yapıldığını  17 branşta 31 doktorla hizmet sunulduğu belirtildi 

Kutlama törenine, hastane yöneticileri ile doktorlar, hemşireler ile tüm çalışanlar ve diğer davetliler  katıldı. Kutlama gecesinde bir konuşma yapan Hastane Müdürü Bahri Bilen, kısaca  hastanenin  çalışmaları  konusunda bilgi verdi ve konuklara hoş geldiniz dedi.  Daha sonra  söz alan   Ekol Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Turhan Gazioğlu  Ekol Hastanesi’nin Edirne merkez ve çevre ilçelerde  sağlık  hizmeti açısından aranan bir hastane olduğunu,  bu imkanı sağlayan  hastane personeline meslektaşlarına  teşekkürü borç bildiğini belirtti. Gazioğlu’nun ardından konuşan Ekol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr. Erol Yalnız. Ekol Hastanesinin bugüne kadar hizmet sunulanlar  tarafından takdir topladığını, bunun kendileri  açısından  onur verici olduğunu söyledi.

Sağlık hizmeti açısından bölgede ilk tercih edilen sağlık kurumunun Ekol Hastanesi olduğunu, hastanede sosyal sorumluluk,  etik değerlere duyarlılık gösterilerek toplumda itibar kazanmış,  yönetim, çalışan ve davranış kalitesi ile uluslararası düzeyde mükemmel hizmeti  üretmeyi başarmış,bölgede en güvenilir ve en  yeni teknoloji kullanan sağlıkta kalite ve güveni temsil eden lider bir sağlık kurumu olduğunu ifade etti.   Yalnız konuşmasında daha sonra  Ekol Hastanesi’nde  yöre halkına 17 branşta 31 doktor ile hizmet verdiklerini ve yılda 300 bin poliklinik ve 5000 ameliyat yaparak insanların sağlığına kavuşmasında büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi.

Geç saatleri kadar müzik eşliğinde neşe içinde geçen kutlama gecesinde 5 yılını dolduran doktorlara hizmet ödülü diğer çalışanlara ise katılım belgeleri sunuldu. Hastane personelinden Ekol hastanesinde doğum yapan 6 personele hediye sunuldu.

ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (1) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (2) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (3) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (4)-erol yalnız ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (5) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (6) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (7) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (8) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (9) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (10) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (11) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (12) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (13) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (14) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (15) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (16) ekol-hastanesi-kuruluş yılı-6.yıl-edirne (17)

 331 total views,  6 views today

Next Post

2014’e MERHABA

Acı tatlı anılarıyla bir yılı daha geride bıraktık. “2013 yılı bir dizi olayları ile anılarda kalacak. Şöyle geçmiş aylara bir göz atalım. Anılarda kalabilecek olaylar arasında Ergenekon davalarının sonuçlanması Silahlı Kuvvetler mensupları, gazeteciler ve bilim adamlarının beklenenin çok üzerinde cezalara çarptırılması, Suriye’de yaşanan tatsız olaylar, İç siyasetteki çalkantılar, Yılın son […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp