Özel Trakya, başarılı hastaneler arasında

admin

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Özel Trakya Hastanesi yöneticileri ve çalışanları, düzenlenen eğlencede bir araya geldi. Gecede konuşan Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Özel Trakya Hastanesinin Edirne’de önemli bir sağlık kuruluşu olduğuna dikkati çekerek, “Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından hastanemizde gerçekleştirilen toplam kalite denetlemesinde, hastanemiz sunduğu başarılı sağlık hizmeti nedeniyle bölgede en yüksek puan alan hastanelerden biri oldu” dedi.

trakya hastanesi edirne

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Özel Trakya Hastanesi ve diğer şirketlerin yönetici ve çalışanları Ağa Köşkü Restaurantta düzenlenen gecede bir araya geldi. Geceye Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, eşi Elif Yazgan, Yönetim Kurulu Üyesi Batan Yazgan ve eşi Güliz Yazgan, Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Dr.Bülent Halil Havza, Başhekim Yardımcısı Dr. Deniz Kırçuval, Başhekim Yardımcısı Hülya Kurtuluş, Muhasebe Müdürü Gülben Aydın, Başhemşire Hatice Aktaç, Şentürk Çiftçi, Özel Trakya Hastanesi eski Başhekimlerinden Dr. Özcan Baznak, Hastanede görevli doktorlar, sağlık personeli ve Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Trakya City Otel, Vatandaş Gazetesi, Simit Sarayı Edirne Şubesi, Trakya Market ve Trakya Kız Öğrenci Yurdu çalışanları katıldı.

trakya hastanesi edirne (2)

“ÖZEL TRAKYA BAŞARILI HASTANELER ARASINDA”

Özel Trakya Hastanesi’nin Edirne’nin önemli ve başarılı sağlık kuruluşu olduğuna da dikkati çeken Yazgan, “ Sağlık alanında önemli kamu yatırımlarına rağmen, hastanemiz çalışanlarıyla birlikte uzun yıllardır Edirne’de önemli başarılara imza atmıştır ve atamaya da devam edecektir. Hastanemizde Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen toplam kalite denetiminde, hastanemiz bölgede en yüksek puan alan hastanelerden birisi olmuştur. Bu anlamda önceki haftalarda hastanemizde gerçekleştirilen toplam kalite denetimini de başarıyla tamamlayan Başta Başhekimimiz Bülent Havza, Başhekim Yardımcılarımız Hülya Kurtuluş ve Deniz Kırçuval olmak üzere tüm ekibi ve çalışanları tek tek kutluyorum” dedi.

trakya hastanesi edirne (1)

Yazgan ayrıca, “Bizler şirket olarak son dönemde oldukça yoğun günler geçirdik. Son hafta içerisinde şirketimiz bünyesinde Trakya City Otel, Trakya Market ve Trakya Kız Öğrenci Yurdu’nu faaliyete açtık. Bizler uzun süredir Edirne’de sağlık alanında başarılı bir şekilde hizmet verdiğimiz şirketimizi biraz daha büyüterek, çeşitli alanlarda yatırımlara ve istihdamı arttırmaya devam ediyoruz. Öyle ki, bugüne kadar bu şehirde kazandıklarımızı tekrar bu şehre yatırım ve iş imkânı olarak harcadık. Dileğimiz odur ki, Edirne’de çalışan ve kazanan herkes, bu şehre yatırım yapsın” diye konuştu.

Gecede konuşan Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Halil Havza, “Özel Trakya Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından bir kalite denetlemesi gerçekleştirildi. Bu denetlemelerde hastaneler verdikleri sağlık hizmetinden, temizliğine kadar bir çok alanda puanlama yöntemiyle denetleniyor. Özel Trakya Hastanesi olarak bölge hastanelerinin içerisinde en yüksek puanı alan hastanelerden birisi oldu” dedi.

Gecede kısa bir konuşma yapan Özel Trakya Hastanesi eski Başhekimlerinden Dr. Özcan Baznak, hastane çalışanları ve yöneticilerine başarılar diledi. Gece, çalışanların gönüllerince eğlenmesiyle son buldu.

 

 298 total views,  2 views today

Next Post

AMAN ŞU SEÇİM HAYIRLISI İLE BİTSİN.!

Mahalli seçimlerde halk arasında stresin en üst düzeye ulaştığı bir döneme girdik. Seçim arifesindeki bu günler mahalli seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi açısından çok önemli. Dileğimiz hayırlısı ile ve barış havasında bu seçimin atlatılması. Bu günlerde akıl almaz olaylarla karşılaşabiliriz. Seçimi kaybetme korkusu yaşayanlar bu günlerde bir çılgınlık, taşkınlık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp