Özel Trakya, Tıp Bayramı’nı Kutladı

admin

Özel Trakya Hastanesi hekimleri ve sağlık personeli, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan’ın Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlediği yemekte bir araya geldi.
Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve eşi Elif Yazgan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe hekimler, hastane çalışanları ve sağlık personelinin yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner’de katıldı.
Yemeğin açılış konuşmasını yapan Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Bülent Halil Havza, “Üniversite yıllarında doğru bir eğitim sürecinden geçen doktorluk sürekli yenilenmeyi, gelişmeleri takip etmeyi, bilimsel gelişmelerin içinde olmayı gerektiren bir meslektir. Bu kutsal ve onurlu mesleği seçerek kendisini insanlığa adayan arkadaşlarıma ve sağlık personeline saygılarımı sunuyorum. 7 Tıbbın amacı insanların sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesidir. Özellikle geçtiğimiz yüzyılda tıp alanında hastalıkların tanı ve tedavisinde önemli yenilikler ve gelişmeler olmuştur. Bu gelişmeler ile birlikte yaşam süresinin uzatılması ve yaşam kalitesinin arttırılması yönünde önemli adımlar atılmıştır.
Hastanemiz 1996 yılından bu yana Edirne’nin ilk özel hastanesi olarak bölgesindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sağlığının bizim için önemlidir sloganı ile sağlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Yazgan’a sağlık konusunda yaptığı yatırımlar yaptığı için ve Özel Trakya Hastanesi’nde bizlere rahat bir çalışma ortamı sunduğu için tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmanın ardından yemeğe geçilirken müzik eşliğinde oynayan çalışanlar tam anlamıyla stres attılar. Başhekim Bülent Halil Havza ve Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Deniz Kırçuval ile Uzm.Dr. Hülya Kurtuluş’un Özel Trakya Hastanesi logolu pastayı kesmelerinin ardından gece sona erdi.DSC_0717

 172 total views,  2 views today

Next Post

Şehit Polis Babalarına Devlet Övünç Madalyası

Tunceli’de PKK’lı teröristlerin halı sahada futbol maçı yapan polislere açtığı ateş sonucu eşiyle birlikte şehit olan Komiser Cem Kerman’ın babası Ercan Kerman, her şehit cenazesinde ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganının atıldığını belirterek, “Bu sloganın vatan bölünmez kısmına girmeyeceğim ama şehitler ölmez sloganının gerçek anlamını ben şöyle düşünüyorum. Hayvanlar ölür, insanlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp