Özgür YILDIRIM Mazbatasını aldı

admin

Edirne Barosu’nun 45. Olağan Genel Kurulunda Avukat Özgür YILDIRIM 178 oyla yeniden başkanlığa seçilmesinden sonra mazbatasını İl seçim kurulu başkanı Hâkim İsmail SALTIK’IN elinden aldı. Baro Yönetim Kurulunun Kaan Polat, Osman Barbaros AKGÜL, Tülin KUTLU, Mete TÜRKAY, Atalay TUTAL, Şennur YILDIRIM, Koray UYMAZ’ DAN oluştu.

ÖZGÜR YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN (3)

 

 

 

 

 

 

 

Denetim Kuruluna Nurten YÜCEL, Mehmet SEFA, Murat GÜRKAN seçildiler. Disiplin Kuruluna Muzaffer ÇELİK, Metin KAYAN, Ufuk KANIŞKAN, Aydoğan GARAGON, Mümin İRİŞ’ ten temsil ediyor.

Türkiye Barolar Birliği delegeliğine İbrahim KARAKOÇ ve Orhan Yalçın seçildi. Edirne Barosu seçimleri sonrası mazbata alımı töreninde konuşan Özgür YILDIRIM şunlar söyledi;

ÖZGÜR YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN (2)

 

 

 

 

 

 

 

“Bu bizim için büyük bir onurdur. Hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Güvenlerini boşa çıkarmamaya çalışacağız ve güvenlerini kazanacağız. Normalde sinek mide bulandırır. Aslında bugün bu konuşmayı yapmayacaktım ama yine sizlerde buradayken bilginizin olması amacıyla küçükte olsa bir sineğin mide bulandırmaması için son ve ilk kez konuşmayı yapma zorunluluğu hissettim. Malumunuz hizmet binamızın yapımı başlandığı anda kendisini güç ortağı zanneden bazı dünyadan bir haber çevreler sonradan bile göremeyenler yani sonradan görmelerde demeyeceğim asalak hiçbir şey olmayan çevreler Baro Bina inşaatımızı engellemek için elinden geleni ardına koymadılar. Maalesef Emniyet Müdürlüğünü de yanıltmışlar. Edirne Emniyet Müdürlüğüne yanlış ve eksik belgeler sunmuşlar. Edirne Emniyet Müdürlüğü de dedikodudan ibaret olan haberleri ciddiye almış keşke almasaydı. Keşke araştırmış olsaydı. Bizim inşaatımızda en ufak bir en küçük bir hukuksuzluk olmadığına dair Edirne Cumhuriyet Başsavcılığının tahkimsizlik kararı bu konu ile ilgili çıkartılan asılsız olan dedikodular artık hukuken dedikodulara nokta konulmuştur. İnşaatımız yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Durdurmaya da hukukun dışında kanunların dışında hiç kimsenin gücü yetmez. “ Dedi.

ÖZGÜR YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN (1)

 

 

 

 

 


ÖZGÜR YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN (4)

 15 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Almanya çıkarması

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, 18-22 Ekim 2014 tarihlerinde, 47 işadamından oluşan heyet ile bir ilk gerçekleştirerek, Avrupa Birliği’nin en büyük ve en gelişmiş fuar alanına sahip ülke olan Almanya’nın Hannover şehrine ticari seyahat programı düzenledi. Program kapsamında, Hannover Messe Fuarı’nda eşzamanlı olarak düzenlenen BAUEN&INFA ve EUROBLECH Fuarlarını ziyaret eden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp