Öztrak’tan, Başkan Gürkan’a ziyaret

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, makamında ziyaret etti.

öztrak (1)

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve beraberinde CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret ettiler.  Öztrak bugüne kadar Belediye Başkanı Gürkan’ı ziyaret etme imkânı bulamadığını bugün gelerek kutladığını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Belediye Başkanı Recep Gürkan ile görüşmesinin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl binasına geçerek basın toplantısı düzenledi.

öztrak

 

 83 total views,  2 views today

Next Post

Öztrak “Cumhurbaşkanı adayımıza sahip çıkmalıyız”

CHP İl Merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak “Ekmeleddin İhsanoğlu Kaosa, diktatörlüğe giden yolda barış ve kardeşliğe giden son çıkıştır”… CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak CHP İl Merkezinde düzenlediği toplantıda Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Pazar Günü CHP ve MHP’nin ortak adayı Ekmeleddin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp