Öztrakya A.Ş.den iftar yemeği

admin

Öztrakya A.Ş.den iftar yemeği (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZTRAKYA A.Ş.Sosyal Tesislerinde bugüne kadar her yıl düzenlenen geleneksel iftar yemeği tekrar düzenlendi. İftar yemeğine ÖZRAKYA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, il ve ilçe yöneticileri ile diğer davetliler katıldılar.

Öztrakya A.Ş.den iftar yemeği (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZTRAKYA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İriş yaptığı konuşmada; Biz iftar geleneğimize geniş kapsamlı olarak devam ediyoruz. Bu tür davetleri komşularımız, bizim ve hanımların akrabaları ile farklı zamanlarda sürdürüyoruz.  Protokol ve diğer ilişkimiz olan dostlarımızla, kısaca her kesimle iftar yemeğinde bir araya geliyoruz. Geçen akşam firma temsilcilerimizle bir araya geldik. Kısaca ramazan süresince bir vesile ile bir araya gelip iftarımızı açıyoruz. İftar bir vesile oluyor. Çay yemek bahane sohbetler şahane oluyor. En güzel yanı da bu. Böylece mübarek ramazanımızı taçlandırmış oluyoruz.

Öztrakya A.Ş.den iftar yemeği (2)

 

 

 

 

 

 

 

Buralarda dostlarla sohbet ediyoruz. Birbirini görme imkânı olmayanlar buralarda birbirini görüp anılarını tazeliyorlar. Bazıları eski ramazanlar nerede diyor. Biz eski ramazan geleneklerini yaşatıyoruz. Bu toplantıların en güzel yanı katılan dostlarımız. Onlar olmasa bu toplantılar zindan olur. Dünyanın güzelliği insanlar; onlar olmayıp her taraf cennet gibi olsa, insan olmadığı zaman o güzellikler bir şeye yaramaz. Elimizde olan güzelliklerin kıymetini bilelim, dostluğumuzu sürdürelim diyorum en önemlisi bu” diye konuştu.

Öztrakya A.Ş.den iftar yemeği (3)

 184 total views,  6 views today

Next Post

SÜLOĞLU BELEDİYESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

              Süloğlu Belediyesince geleneksel hale gelen iftar yemeği düzenlendi. Belediye binası önünde düzenlenen iftar yemeğine Edirne Milletvekili Erdin BİRCAN, Süloğlu Kaymakamı Numan Altay,  Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN,  Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet ORMANKIRAN. Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN,Alpullu Pancar Ekşicileri Kooperatifi Başkanı Ramis Özgen,Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp