ÖZTÜRK GRUP’TAN TİCARET U BORSASI’NA ZİYARET…

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Suat Öztürk ve Nihat Öztürk beraberinde Bülent Kuşaksızoğlu, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

öztürk_group

Geçmişte T.Borsasında Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan,Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk’ü tebrik ederek; “Şahsınızda tüm Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerini göreve seçilmeleri münasebetiyle kutluyor ve başarılar diliyorum. Bu görevler aslında bir bayrak yarışı, bir hizmet yarışıdır. Biz Öztürk Grup olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya ve gerekli desteği vermeye hazırız. ” dedi.

Borsa yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ise ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Tebrikleri, bizleri bu göreve seçen tüm üyelerimiz adına kabul ediyorum. Bizlere tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Amacımız; kurumsal ve insana odaklı hizmet anlayışıyla, paydaşlarımız olan tüm kamu ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte ve uyum içerisinde çalışmalar yaparak Edirne’mize değer katmanın yanında, ekonomik gelişimine de fayda sağlamaktır.” dedi.

Programın devamında Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk tarafından ziyaretleri anısına Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk’e Edirne toprağından yapılan Selimiye Camii motifli seramik tabak hediye edildi.

esnaf_kredi_topplantı_edirneajans_gzt_haber

 1,158 total views,  5 views today

Next Post

Cumhuriyet Adlı Resim Sergisi ETSO’da Açılıyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / edirneajans@hotmail.com / 214 24 04  Edirne Belediyesi bir sanatsal etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor. Dr.Şahin Ünal’ın “Cumhuriyet” adındaki kişisel yağlı boya resim sergisi 26 Ekim Cumartesi günü saat 14.te ETSO sergi salonunda açılacak. Serginin açılışı ile ilgili olarak açıklama yapan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı dr […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp