ÖZTÜRK’ten Süloğlu Başkanı Erol Atik’e Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay ÖZTÜRK, Süloğlu Belediye Başkanı Erol ATİK’i makamında ziyaret etti. Ziyaret’ten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan ATİK, İlçe hakkında Borsa başkanı Özay ÖZTÜRK’e çeşitli bilgiler verdi.

ÖZAY_ÖZTÜRK_süloğlu_erol_atik

Süloğlu ilçesinde ki tüccarlardan (Oğuz Kurban, Zafer Bahşi, Barış Aslan, Mehmet Şenay, Mehmet Armutlu, Adnan Mantaş) oluşan bir heyetle, Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik’i makamında  ziyaret eden Borsa Başkanı Özay ÖZTÜRK burada yaptığı açıklamada; Birçok alanda bölge ekonomisine büyük katkı sağlayan Süloğlu ilçemiz aynı zamanda Tarımda da bölgenin can damarı olmuştur. Biz de Edirne Ticaret Borsası olarak ilçemize kantar kurup, burada depolar kurulması için üyelere öncülük yapmayı planlıyoruz. Bu konuyla ilgili ön çalışmalar yapılmaktadır. Değerli Belediye Başkanımız Erol ATİK ve STK’larla hep beraber bölgemiz için güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

ÖZAY_ÖZTÜRK_süloğlu_erol_atik-edirne-gzt-haber

 

 400 total views,  6 views today

Next Post

ETSO Başkanı Zıpkınkurt "Esnafımız için bu işte elimizi değil boynumuzu taşın altına koyuyoruz"

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt , Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ , Yeni Sanayi Sitesi Koop. Başkanı Fikret Üstev, Eski Sanayi Sitesi Koop. Başkanı Erol Özçakırlar , Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp