ÖZÜLKÜ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

admin

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü gazetemizi ziyaret etti.
mehmet_özülkü2

Ziyareti sırasında partisinin belediyecilik politikasını değerlendiren Özülkü,Anadolu illerinin gelişmesi Edirne gibi tarihi ve bir Avrupa Kentinin bu gelişmişlikten nasibini olamaması bizleri üzmektedir. Bugün Edirne’nin bulunması gereken yerde ,gelişmişlik düzeyi yüksek bir yerde olduğunu iddia edemeyiz,kentimizde başta çöp sorunu olmak üzere el atılması gereken bir dizi sorun var bunlar bir türlü çözüme kavuşturulamadı. Biz İktidar partisi olarak Edirne’nin iktidar partisinin belediyeciliğinin imkanlarından faydalanmasından yanayız.

mehmet_özülkü

Ülkemizde AK Partinin yetkili olduğu belediyelerin gelişmişlik seviyesine baktığımızda bizden kat kat üstün olduğunu görüyoruz. Edirne’nin bu halini gördüğümüzde bir Edirneli olarak kaygılanmamak mümkün değil. Bizim belediyecilik anlayışımıza karşı olanlar partimize aslı olmayan suçlamalar getiriyorlar. Partimizin belediyeciliğini görmeden suçlanmamızı kabul etmiyoruz.

Bir kez bize görev verilsin. Halk idaremizi beğenmiyorsa değiştirmek ellerinde oy vermezler başka bir belediye başkanı göreve gelir.

Edirne’de aksayan bazı işler partimizden değil bürokrasinin ağır işlemesinden ve eksik kararlarından kaynaklanmaktadır.

Köprülerde aydınlatma ve Saraçhane köprüsü onarımının tamamlanamamasının sebebi budur.

Bu konuda bizlerin yapacağımız fazla bir şey yoktur. Bizim de uygulamalarda yakındığımız bazı işler oluyor. Bunları parti üst yönetimine iletiyor çözüm yolları arıyoruz. Hepimizin ortak arzusu Edirne’yi daha gelişmiş bir il konumuna getirmektir.Ortak amacımız bu olmalı.Şunu unutmamak gerekir belediye başkanlığı seçimleri genel seçimlerden farklı ve daha önemlidir.Çünkü burada yapılan

hizmetler doğrudan bize yönelik hizmetler olacaktır.Onun için mahalli seçimlerde halkımızın partiler üstü zihniyetle hareket ederek ilimizin gelişmesini dikkate alınarak hareket etmemiz gerekir.

 

 206 total views,  2 views today

Next Post

Uzman Diyetisyen Esra ÇELAKIL Kendi yerinde Hizmetinizde

Şükrüpaşa mah. Arda cad. Karabıçak Residance C/10:9′ da kendi yerinde hizmet vermeye başlayan Uzman Diyetisyen Esra ÇELAKIL gazetemize yaptığı açıklamada; Kendi yerimizde hizmet vermeye başladık. Daha geniş alanda ve daha nezih bir ortamda çalışma isteği ile buradayız. Ölçüm cihazları ile ilgili son teknolojileri takip ederek tercihlerimizi yaptık. Özellikle metabolizma yaşını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp