Paul Dwyer Radyo Su’da Canlı yayına katıldı

admin

İskoçya’da büyümüş ve erken yaşta klasik gitara aşık olmuş müzisyen Paul Dwyer geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan “Alp Erzen’le MÜZİK ÖZEL” programının konuğu oldu.

Alp Erzen’in sunduğu Canlı yayın programında unutulmaz anlar yaşandı. Radyo Su dinleyicilerinin büyük ilgi gösterdiği programda Paul Dwyer şarkıları ile dinleyicilerin gönlünde taht kurdu.

Edirne’yi çok sevdiğini ve hayran kaldığını belirten Dwyer programda yaptığı açıklamada;Türkiye’nin tüm illeri çok güzel. Ben daha önce de Edirne’ye gelmiştim. Ozaman yağmur yağmıştı. Ama bugün hava da güzel. Edirne’de ciğer e hayran kaldım.  Yaprak Ciğeri çok severim. Benim hayatım müzik. Ben 30 sene önce Türkiye’ye geldim. Müzik için geldim. Burada yaşam boyu müzikal ortağım olan Andy Clayburn ile tanıştım. İlk profesyonel albüm anlaşmasını Andy Clayburn ile birlikte 1991 yılında Sony Music ile gerçekleştirdik.

Şu ana kadar Türkiye’de “Belki YES Belki NO” “Ya Bugün Ya Da Yarın”

“Kar Var Duman Yok” isimlerinde 3 Türkçe Albüm ve 1 adet “Klasik Gitar” albümümüz yayımladı.” Dedi.

“Recep Gürkan’a teşekkür ederiz”

 

Edirne’de ve Radyo Su’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Paul Dwyer; “Bu  sabah Çanakkale’den geldik. Orada da güzel bir konser verdik. Yakın olduğu için Edirne’ye gelmek istedik. Ayrıca Edirne’de güzel bir klip çekmek istiyoruz. Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a verdiği destek için ayrıca teşekkür ederim. Bizi çok güzel ağırladınız. Bu arada bizi dinleyen tüm kardeşlerimize, Edirnelilere teşekkür ederim” dedi.

Programın kapanışı Paul Dwyer’in düzenleyip seslendirilen İzmir Marşı ile yapıldı.

 217 total views,  2 views today

Next Post

Tabela değişti, Sosyal Medya Yıkıldı

Edirne’de Karaağaç mahallesine bağlantıyı sağlamak için yeni yapılan ve Adı Dr. Mehmet Müezzinoğlu konan köprünün tabelası kimliği belirsiz kişiler tarafından değiştirilerek tabela üzerine “Gazi Mustafa Kemal Atatürk” adı yazıldı. Tabelanın değişmesi sosyal medyada ve Edirne’de gündeme oturdu.  Tabela üzerine yapıştırılan etiket küçük kalınca tabeladaki yazı ‘Gazi Mustafa Atatürkğlu Köprüsü’ oldu. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp