Gün boyu vatandaşlar ile içe içe olan AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Avukat Koray Uymaz, kurum, esnaf ve dernek başkanlarını ziyaret ederek seçim çalışmalarını hızlandırdığını belirtti.

Yıllardan beri çözülemeyen Edirne’nin sorunlarının en başında alt yapı ve ulaşım sorunu geldiğini belirten Uymaz, bu sorunları 3 yıl gibi kısa sürede çözüm sağlayacaklarını ve ayrıca Edirne’de bulunan Pazar yerlerinin de günümüze uygun olarak inşa edileceğini söyledi.

Ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada pazar yerlerini günümüze uygun hale getireceklerini ifade eden Uymaz; “Vatandaşlarımızın rahatlıkla alışverişe yapabileceği, esnafımızın rahat edeceği ve altında da 220 araçlık bir otoparkının mevcut olduğu Pazar Yeri Projemiz hazırdır. Projelerimizi insan odaklı, çevreye duyarlı ve gönül belediyeciliğini temel alan bir anlayışıyla hazırladık. Edirneli hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, teşkilatlarımızla daha güzel ve daha yaşanabilir bir Edirne için çalışacağız. Vatandaşlarımıza ve esnafımıza hayırlı olsun.” dedi.