Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır’dan Bayram Mesajı

admin

Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda; bayramın ve bayramdan sonra gelecek günlerin başta Pazarcı esnafı olmak üzere bütün insanlık için hayırlar ve bereketler getirmesini temenni etti.

Geçmişten günümüze gelenekleri ve kültürel zenginliği ile ülkemizde bayram günlerinin farklı bir iklimde yaşandığına dikkati çeken Hasır; “Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, paylaşımın bir arada yaşandığı mübarek Kurban Bayramını idrak edecek olmanın sevinci ve huzuru içindeyiz.

Bayramda sevdiklerimizle bir araya gelirken şehit yakınlarımız ve gazilerimizi, kimsesiz yaşlılarımızı ve çocuklarımızı ihmal etmemeli, ziyaretlerini yaparak hayır dualarını almalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin, tüm Pazarcı esnafımızın Kurban Bayramını kutluyor sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum.”dedi.

 850 total views,  8 views today

Next Post

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tüm Türk Milleti’nin Kurban Bayramını kutlayarak, “Bayramlar barıştır, berekettir, huzurdur, kardeşliktir, paylaşmaktır” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi; “Değerli Edirneliler, Sevgili Hemşehrilerim; Millet olarak hep beraber kutlayacağımız Kurban Bayramı’mızın önce siz değerli Edirneli hemşehrilerime Türk Milleti’ne ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp